20.01.2022

Її сили вичерпалися, діти засинають без батьків: життя Алли Лаврентьєвої з Дніпра висить на волосині

У Дніпрі небайдужі намагаються допомогти Аллі Лаврентьєвої — талановитої журналістки, піарницею, актрисі, яку дуже багато хто знає в місті . Але зараз її сили закінчуються. Страшна хвороба спіткала молоду жінку. Дуже потрібна допомога!

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на пост в Facebook Євгенія Рудницька.

Це фото Alla Lavrentyeva постила пару років назад, коли робила опитування про фізичне здоров'я друзів-передплатників. А зараз їй для її ж здоров'я потрібна ДОПОМОГА — тепер не відповідями, а кров'ю і грошима і терміново. Стан дуже важкий — без перебільшень питання життя і смерті. У Алли гострий мієлоїдний лейкоз, друзі, це дуже страшно !! «, — написала Євгенія.

В Дніпрі Аллу знають як дуже хорошу людину, приклад життєрадісності, творчості, бадьорості і відмінного здоров'я.

Вона не з тих, хто вбиває себе шкідливими звичками, фастфудом і гіподинамією. Але все ж її здолав дуже важку недугу, з яким вона боролася багато місяців, але власних сил виявилося замало пішло здоров'я (((
«Здоров'я» — це слово, яке на Крутецкого дитячому ДР-святі організатори-провідні Алла і її чоловік Ігор зашифрували в квестах, воно ж було головним побажанням для іменинника. Тепер усім світом ми шлемо їй промінчики з найщирішим побажанням одужання «, — пише Евген Рудницька.

Мені ніяк не віриться в те, що з нею сталося. Але факт: її фізичні та моральні сили вичерпалися, її краса потьмяніла, її життя тримається на волосині лікарів 4-ки, її чоловік в шоковому стані, а її дві доньки (2 і 13 років) тепер засипають без батьків …
Навіщо я це пишу? Ще раз звернутися з проханням допомогти. Я знаю, що серед моїх друзів багато добрих людей — збір грошей, крові, допомога рідним і безмежна моральна підтримка — цього ніколи не буває багато.

Мантра «це трапиться не зі мною» — не працює ((Біди приходять і в хороші-добрі-світлі сім'ї, хвороби не вибирають своїх жертв по «соціальному рейтингу», — нагадала Євгенія.

Аллочка, ми ооооочень сподіваємося, що здоров'я до Тебе повернеться «, — напісасала Євгена Рудницька.

Підтримати Аллу можна через її маму, Наталю Терещенко: карта 5168 7456 0643 5433

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *