29.05.2022

Їздить до Москви та веде успішний бізнес із Росією: у Києві мітингують проти одіозного олігарха Краснова (ФОТО)

15 листопада в Києві під будівлею МВС розпочалася акція протесту проти олігарха, бізнесмена та депутата. Мітингувальники стверджують, що Краснов веде бізнес із Росією і вимагають застосувати до нього санкції, повідомляє Міськрада з посиланням на Стопкор.

Активісти заявили про те, що Загід Краснов має зв'язки з Віктором Медведчуком. Крім того, він тісно співпрацював із «ватником» Олегом Царьовим. Мало того, Краснов продовжує вести успішний бізнес із Росією країною, з якою Україна вже 8-й рік триває війна.

У Краснова тривалі торговельні відносини з Росією. Йдеться про імпорт та експорт запчастин, кажуть активісти.

Ініціатором акції виступила ГО «Спільна варта». У заході також взяли участь представники ГО «Традиція та порядок». Підтримати акцію колег приєдналися активісти ВГО Стоп корупції, а також небайдужі громадяни.Мітингувальники висунули вимоги до МВС — запровадити санкції щодо Загіда Краснова, а також до правоохоронних органів із проханням розслідувати справи політика з країною-агресором. Потім учасники акції вирушили до СБУ. Саме ці два органи займаються формуванням списків санкцій.

На думку активістів, МВС зобов'язане ретельно ознайомитися з кримінальним минулим Загіда Краснова! А СБУ — виконати свої зобов'язання перед Україною та з'ясувати всю правду про зв'язок Краснова із сепаратистами!

Вони стверджують, що їм вдалося знайти прямі зв'язки між Красновим та Царьовим.

Мітингувальники заявили: людина, наближена до Краснова, сьогодні займається бізнесом сина Царьова Максима. Йдеться, зокрема, про Леоніда Лук'янова. Він – історичний засновник однієї з найбільших фірм Краснова ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро». Сьогодні ж Лук'янов керує досі діючими фірмами Царьова-молодшого (який знаходиться в Росії): «Гроссуляр» та ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ ЦЕНТР».

Активісти також розповіли про людей з орбіти Царьова, які сьогодні працюють біля Краснова. . Йдеться про члена партії Краснова Громадська сила Олександра Даценка. Це історичний співвласник досі діючої фірми Царьових ТОВ Аста Еліт.

Учасники акції повідомили ще один цікавий збіг. Вони згадали про зарубіжну фірму ХАЙ ТЕК ГРУП ЛТД, яка є історичним засновником фірми Краснова ТОВ АНЕЛЬ. У той же час однойменна компанія ХАЙ ТЕК ГРУП ЛТД на сьогоднішній день є кінцевим бенефіціаром фірм Царьова, що діють: ТОВ Аста Еліт, ТОВ Майстер Капітал Менеджмент та історичним засновником ТОВ Магдебург-Капітал. А також засновником вже ліквідованих компаній Царьова:

ТОВ Науково-виробниче підприємство ПОЛЕ
ТОВ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський Комп'ютерний Центр»;
ТОВ Дніпропетровська паперова фабрика
ТОВ Торговий Дім Маринель
ТОВ «Агростандарт Дніпро».

Нагадаємо, екс-регіонал Царьов зараз продовжує ховатися в Росії і знаходиться в міжнародному розшуку.

Вже, напевно, багато хто знає, що Царьов відкрито підтримував сепаратистський рух на Сході України. Крім того, був лідером руху Південний Схід, так званим спікером парламенту Союзу народних республік об'єднання терористичних організацій ДНР та ЛНР.

У липні 2021 року Загід Краснов заявив у своєму Telegram-каналі, що протягом останніх трьох місяців двічі літав до Росії.

А його син, депутат Дніпропетровської обласної ради Руслан Краснов, потрапив у гучний скандал. У своєму Instagram він виклав відео прильоту до Москви. Руслан активно публікував види Москви та фото з шикарного готелю, а згодом видалив усю інформацію.

Краснов старший запевняє, що його син відвідує бабусю та дідуся в Дагестані, бо його батько хворіє. Втім, у минулому син депутата не згадував про відвідини родичів, а публікував види Москви та розкішні номери. Сам Загід Краснов заявляє, що регулярно відвідує Росію і збирається туди знову.

Нагадаємо, буквально кілька днів тому Краснов молодший знову потрапив у гучний скандал — ганяв нічним Дніпром на величезній швидкості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *