18.10.2021

13-річний хлопець застрелився з батьківської рушниці

У Житомирській області 5 липня вранці у напів закинутій будівлі в одному із сіл району рідні знайшли 13-річного хлопця з вогнепальним пораненням голови.

Усі обставини на місці події вказують, що підліток учинив самогубство, скориставшись зброєю батька, повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Повідомлення про виявлення тіла надійшло близько 9 ранку. На місці події з’ясували, що у родині жителів Новоград-Волинського району 4 липня, близько 19:00, середній син пішов з дому і не повернувся. Батьки розшукували його з ночі разом з односельчанами, а уранці, після 8:30, знайшли у закинутому укріпленні часів Другої світової війни на околиці с. Майстрів, неподалік райцентру.

Попередньо встановили, що хлопець без відома батька взяв із сейфу його зареєстровану мисливську гвинтівку та учинив самогубство.

За вказаним фактом розпочали кримінальне провадження та призначили судово-медичну експертизу щодо причин смерті дитини.

Поліцейські опитують родину, друзів та односельчан загиблого проводять інші заходи для встановлення усіх обставин події. Також перевіряється інформація щодо приналежності хлопця до суїцидальних груп у соціальних мережах.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *