22.01.2022

14-річний Іван помер: хлопчик на уроці пережив клінічну смерть

Всю Україну сколихнула історія про 14-річного хлопчика Івана Чекулаева із Запоріжжя, з яким в школі на уроках стало погано. Хлопець з гімназії №8 втратив свідомість, у нього зупинилося серце, пережив клінічну смерть. Завдяки старанням педагогів і медиків восьмикласника відкачали і терміново транспортували до лікарні. Нещодавно стало відомо про те, що в Запорізькій обласній дитячій лікарні помер 14-річний Іван Чекулаев, повідомляє Міськрада з посиланням на пост мами хлопчика — Мілени Чекулаева.

Нагадаємо, біда з Іваном трапилася 3 вересня. З тих пір він весь час перебував у лікарні у важкому стані. Рідні до останнього вірили, що медикам вдасться відкачати дитини. На жаль, врятувати життя хлопчика не вдалося.

Що сталося з хлопчиком з 8-го класу

У Івана зупинилося серце, завдяки реанімаційним діям працівників школи і швидкому приїзду швидкої допомоги дитину вдалося повернути до життя. Іван пережив клінічну смерть в школі, в лікарні його стан вдалося стабілізувати, весь цей час кожну хвилину життя восьмикласника висіла на волосині.

З 3 вересня Іван перебував у лікарні, де медикам вдалося стабілізувати його стан, але 19 числа дитина померла. У підлітка зупинилося серце. Про це розповіла мама Івана Мілена Чекулаева.

Коли попрощаються з 14-річним Іваном

Прощання з 14-річним Іваном, який назавжди залишиться восьмикласником, відбудеться в Запоріжжі 22 вересня о 12:00 в Соборі Святої Трійці на вулиці Культурної, 101а.

Трагедія з 12-річним хлопчиком з гімназії № 8

Ще з одним хлопчиком, який вчиться в цьому навчальному закладі гімназії № 8 також трапилася біда. Помер 12-річний Тимофій.

Нагадаємо, в дитячому таборі під час фізичного навантаження хлопцеві раптово стало погано. Він втратив свідомість, у нього раптово почалися судоми і зупинилося серце.

Тимофія вдалося відкачати, його транспортували до лікарні, все місто збирав гроші на його лікування і транспортування. Всім миром намагалися врятувати життя хлопчика, на жаль, він помер 26 серпня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *