24.05.2022

18-річний хлопець з аутизмом із Дніпра малює та заробляє гроші на бронежилети

У 18-річного Кістки з Дніпра аутизм, тому він не захищає країну на фронті. Натомість заробляє гроші на потреби ЗСУ та Територіальної оборони. Костя Краснов створює малюнки на тканинах, у тому числі потім шиють сумки. Вироби продаються, а на виручені кошти купують бронежилети, пише НМ.

Малювати Костя почав давно – після спілкування з реабілітологом. Творчість йому допомагала, а тепер – це і можливість допомогти військовим. Зшиває розірвану тканину у сумки його бабуся. А мама допомогла ініціативі набути розголосу:

Все почалося, коли родич пішов у ТРВ на Донеччині, — каже мама Кості Ганна Краснова. – Їм не видали жилети. Нас попросили дізнатися, де його можна купити. На той час зібралося вже сорок авторських сумок, і я написала у Фейсбуці, що продаю сумки для допомоги армії та теробороні.

Про ініціативу дізналася піарник Влада Миколюк, і на сім'ю Краснових обрушилася лавина замовлень. Зараз назбирали вже понад 40 тисяч гривень — замовили десять жилетів, вони в роботі. Якщо ви хочете собі авторську сумку від Кості і допомогти ЗСУ, пишіть у особисті повідомлення Ганні Красновій. Сумки будуть робити, поки замовлення надходять. » height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *