24.05.2022

27 день війни: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Триває двадцять сьома доба героїчного протистояння Українського народу російського

>Оперативна інформація станом на 18.00 22.03.2022 щодо російського вторгнення від Генштабу ЗСУ.

Не досягаючи успіху, враг продовжує наносити ракетно-бомбові удари з використанням засобів повітряного нападу по об'єктах військової та цивільної інфраструктури в Житомирській, Київській, Чернігівській, Харківській та Донецькій областях. Противник здійснив понад 80 літаковільотів, зокрема 29 з аеродромів Барановичі та Бобруйськ, що розташовані на території республіки Білорусь.
До нанесення ударів по об'єктах залучалися літаки бомбардувальної, штурмової та винищевальної авіації. З метою ведення повітряної розвідки об'єктів на території України ворог задіяв п'ять літаків-розвідників.

У Чорноморській та Азовській операційних зонах кораблі військово-морського флоту Російської Федерації виконують завдання у визначених районах Чорного моря. У північно-східній частині Азовського моря для підтримки дій наземної групи окупаційних військ продовжують перебувати до 5 кораблів різних типів.

Незважаючи на активну пропаганду, особовий склад окремих підрозділів Центрального воєнного округу деморалізований через значні втрати.

>

Продовжують фіксуватися випадки масової відмови військовослужбовців збройних сил Російської Федерації брати участь у війні проти України. За наявною інформацією, у 155-й окремій бригаді морської піхоти з початку війни близько 220 військовослужбовців відмовилися брати участь у збройній агресії проти України. Всього, за період з 24 лютого цього року загинуло близько 50 та поранено близько 110 військовослужбовців цієї частини. Також чималий резонанс у російському суспільстві викликає загибель у російсько-українській війні вищих та старших офіцерів. Крім того, окупаційні війська продовжують зазнавати значних втрат через неналежно організовану систему медичного забезпечення. Так, через несвоєчасне надання медичної допомоги, відсутність системи медичної евакуації поранених та брак медикаментів, великих втрат зазнали підрозділи 7-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ збройних сил російської федерації.

Українські захисники та захисниці продовжують ворога, демонструючи приклади мужністі та героїзму, і злидняти його на всіх напрямках.

Разом переможемо! Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *