25.05.2022

300 дерев висадили у парках Дніпра у рамках двох проектів

Сьогодні, 30 жовтня, Дніпро приєднався до акції Висадка дерев мільйоном людей за 1 добу of the Planet та безстрокового проекту #Дніпро_квітучий. Завдяки цьому у парках міста висадили три сотні дерев, повідомляє «Міська рада».

Як розповів співорганізатор проекту Озеленення планети в Дніпропетровській області Юрій Остапюк, акція проходить як в Україні, так і за кордоном. />

Ми співпрацювали з департаментом парків та рекреації міськради, приєднався бізнес та небайдужі городяни. Цього року ми вийшли невеликою групою, адже карантин, проте відчуваємо, що можемо зробити щось важливе та глобальне як для країни, так і для світу, сказав Юрій Остапюк.

На території парку Новокодацькому вдалося висадити найбільше рослин 151. Там з'явилася скандинавська горобина, катальпи, клени, дуби і т.д. .jpg» />

Ми спеціально розробили дендроплан і підбирали насадження, адже цей парк знаходиться на схилі та піщаному ґрунті. Надалі дерева даватимуть тінь на головній алеї парку та на дитячих майданчиках, розповіла інженер садово-паркового господарства департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Тетяна Демченко.

Як зазначив керівник парку Новокодацький Сергій Матусевич, завдяки глобальному екопроекту та безстроковій акції Дніпра Борису Філатову, така висадка допомагає всім паркам міста оновити зелений фонд. Висадила п'ять дерев та дніпрянка Інна Власенко:

Я не перший рік висаджую як дерева, так і кущі у місті, адже мені важливо відновлювати наші зелені зони, а ще й погода сьогодні радує сонечком, і ми дуже швидко впоралися. .

Сьогодні озеленяли й інші парки Дніпра: парк Сагайдак (50 дерев); сквер на вул. Ю. Савченко (30 дерев); парк Пам'яті та Примирення (31 дерево); парк ім. Богдана Хмельницького (25 дерев). -content/uploads/2021/10/084ad8230c019fcdc2821e3a6565145a.jpg» />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *