25.01.2022

65 спортсменів та тренерів Дніпропетровщини нагородили обласною стипендією (ФОТО)

65 олімпійців, паралімпійців та тренерів Дніпропетровщини нагородили щорічною областю. Заохочення за успішний виступ на Іграх-2021 у Токіо. Спортсменів привітала заступник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Гордуємося спортсменами Дніпропетровщини, які гідно виступили на літніх Іграх у Токіо. Сьогодні чудова нагода привітати наших хлопців, шановних тренерів. Побажати їм нових успіхів і перемог», зазначила Ольга Горб. /uploads/2021/12/a58e5ad62901f75cd54252916499bb1b.jpg» />

Серед нагороджених легкоатлети Михайло Кохан, Микита Нестеренко, Ганна Рижикова, фехтувальник Богдан Нікишин, плавець Денис Кесіль, бадмінтоністка Марія Улітіна. » />

Виконала всі плани на 2021-й. На Олімпіаді була шалена конкуренція. Так, у моєму фіналі було встановлено світовий рекорд. Тому вважаю своє 5-е місце надзвичайно високим результатом», поділилася бігунка Ганна Рижикова.

Для чемпіона світу шпажиста Богдана Никишина Ігри в Токіо вже четверта Олімпіада у його спортивній кар'єрі.На ці Ігри були великі надії, але, на жаль, не вдалося. Але це спорт. Дякуємо обласній владі за нагороду. Це сильна мотивація для спортсменів. Хочеться йти в зал, працювати і прославляти наш регіон на міжнародній арені», сказав Богдан Нікишин.

Обласну стипендію отримали і паралімпійці регіону. Серед інших багаторазові призери Ігор-2021: легкоатлетки Оксана Ботурчук, Зоя Овсій , плавці Денис Дубров, Антон Коль, Ганна Стеценко. 3 срібні медалі в бігу на 100, 200 і 400 м. Це результат важкої п'ятирічної праці. Однак цього не сталося б без підтримки області та всіх українців, які вболівали за нас», — розповіла Оксана Ботурчук.

Загалом на Дніпропетровщині заохочили 38 спортсменів та 27 тренерів. Розмір стипендії від 60 до 330 тис. грн.

Раніше ми писали, під Дніпром рятують лебедів, що постраждали в снігопад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *