25.01.2022

А як вони? У Дніпрі порівняли харчування у школах Європи та Ізраїлю з українською (ВІДЕО)

Як ми вже повідомляли, оновлені норми харчування з'являться в школах Дніпра з 1 січня Вони включають фрукти, сухофрукти, насіння, горіхи, а також збільшать частку овочів, м'яса, риби та молочних продуктів. Чи схожі нові стандарти на ті, що практикують у школах Фінляндії та Ізраїлю?

Про це розповість «Міська рада» з посиланням на «Дніпро ТВ».

У Фінляндії шкільні обіди дуже корисні, до того ж безкоштовні. Дітям пропонують вибрати собі що-небудь з перших страв та м'ясних, молочних продуктів, фруктів та нарізаних овочів. Про це розповіла нашим колегам із програми Твій ранок Юлія Гусєва. Її син навчається у фінській школі.

Син навчається у школі, у них система шведського столу. Кожен може підійти та взяти собі те, що хоче, і в тій кількості, в якій він хоче.

А ось в Ізраїлі школярам доводиться брати їжу із собою. Про це розповів тато учня В'ячеслав Фельдман.

Мій син навчається у державній світській школі. І там харчування як такого немає. Він бере з дому або сендвіч, або йогурт. Ну, і обов'язково вода.

Батьки українських школярів вже мали можливість оцінити за смаком нові страви.

Олена Писаренко, мати школяра:

Вміст цукру був гіршим, фрукти давали не кожен день, я дитині накладала судочки із фруктами. Зараз, гадаю, буде легше рюкзак. Я вважаю, що ми наближаємось до нових стандартів. До європейських стандартів.

Батьки задоволені новими стандартами харчування. Тепер головне, щоб корисні страви сподобалися дітям. 560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *