14.06.2021

Автосервіси та СТО

Власники транспортних засобів не з чуток знають всі про СТО, а також куди звертатися в разі потреби. Але коли за кермом машини новачок, або ж коли водій ще не знає всіх тонкощів і нюансів автомобільної справи — виникає питання про те, що ж таке СТО, що там роблять, і коли можна і потрібно туди звертатися. А на питання «Де знаходиться СТО?» Вам допоможе знайти відповідь «Авто Гід» — тут Ви знайдете карту СТО Дніпра та області.


Розшифровка абревіатури СТО

СТО — це не сотня, це перший заголовні букви від словосполучення станція технічного обслуговування автомобіля. Таке скорочення було придумано для спрощеного використання в розмовній мові, а також для вивісок відповідних станцій.
Це підприємства, або ж приватні особи підприємці, які містять фірми, що пропонують послуги по плановому і аварійному технічному обслуговуванню авто. Так само вони пропонують послуги діагностики та ремонту, включаючи капітального.

Чим оснащені СТО?

Устаткування для СТО — це те, на що варто звернути особливу увагу при виборі місця обслуговування машини, так як від їх якості буде залежати результат виконаних робіт.

На СТО є такі пристосування:

  • Підйомні механізми для підняття автомобіля
  • Рихтувальні апарати
  • Верстати для установки і регулювання шин
  • Балансувальний механізм
  • Механізми, які виконують розвал-сходження
  • Устаткування для фарбування і сушки
  • Діагностичне обладнання

Як відрізняти хороше СТО від поганого?

Відрізнити гарну станцію від поганої можна навіть зовні. Бізнес, в який вкладено душу і багато грошей виглядає привабливіше, ніж великий гараж.

Про це свідчить і дороге обладнання і специнструмент без якого до більшості сучасних машин не підступитися. А чистота на хорошому СТО повинна сприйматися як норма.

Іншою ознакою цивілізованого СТО є грамотно організований процес прийняття авто, контролю робіт, наявності кімнати для клієнтів і зрозуміло, гарантії на виконані роботи.

Але потрібно розуміти, що успішний ремонт машини залежить не тільки від СТО, а й від її власника.

Економія на роботах і деталях може привести в результаті до того, що в подальшому машину буде важко продати!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *