29.05.2022

Автостанцію «Новий центр» у Дніпрі ліквідують: що там буде

У Дніпрі з'явилася новина про те, що автостанцію «Новий центр» у Дніпрі скоро її ліквідують, з'явиться новий житловий комплекс.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на посаду Микити Реутова на сторінці у Facebook BuilDnepr.

Нещодавно опублікований проект детального плану території кварталу, обмеженого вул. Харківської, Глінки, вул. Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського, нарешті відкрив плани із забудови території за занедбаним будинком Померанця по вул. Харківській 6″, — написав Микита.

На його думку, на місці ринку «на Ширшова» та занедбаних будівель усередині кварталу з'явиться величезний МФК «Ермітаж», що складається з торгового центру (по суті є стилобатною частиною) та двох висотних будівель, розташованих на ньому.

Його планують з'єднати з ТРЦ «Мост Сіті» надземним пішохідним переходом. Відновлений шикарний фасад Будинку. Новий центр планують перенести за межі кварталу і зробити на її місці громадський простір з озелененням. Підготовчі роботи стартують вже цього року. — йдеться в посту.

Жителям Павлограда та Новомосковська автостанція Новий центр добре знайома раніше е туди їздили міжміські маршрутки. З січня 2019 року маршрутки офіційно їздять тільки до Автостанції Лівий берег. ми писали, що у Дніпрі демонтують самовільно встановлені бар'єри для паркування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *