22.01.2022

Бердянськ онлайн: де на курорті Азовського моря запрацювала нова веб-камера

Гарна новина для місцевих жителів і відпочиваючих курортного міста на Азовському морі. Приморська площа в Бердянську поповнилася ще однією веб-камерою. Тепер онлайн можна буде подивитися на знамениту ротонду на набережній, головну концертну сцену міста і Бердянська затока, повідомляє Міськрада з посиланням на Акцент.

Бердянська набережна — найпопулярніше місце відпочинку в курортному місті на Азовському морі. Тут знаходиться багато місцевих пам'яток і відомих об'єктів. Серед них — біла ротонда або як в народі кажуть — альтанка Бердянськ. Вона не тільки вважається неофіційним символом міста. Білу ротонду також можна назвати справжньою окрасою набережної, яка органічно вписується в її загальну архітектурну композицію.

З ротонди відкривається хороший огляд на головну міську концертний майданчик зі сценою, розташовану поруч, і в цілому на всю Приморську площу. Також з неї відмінно проглядається Бердянська затока, особливо красивий під час заходів.

За допомогою нової веб-камери тепер побачити все це можна не виходячи з власного будинку і не встаючи зі зручного крісла. Безперервна трансляція ведеться з високою роздільною здатністю і підтримує передачу звуку. Завдяки цьому кожен бажаючий може не лише помилуватися красивим видом набережної, але і при бажанні відвідати онлайн міські свята і урочисті заходи, які проводяться на площі.

Крім того, в об'єктив камери потрапляє пірс за сценою. У сезон звідси відходять прогулянкові катери і невеликі кораблі, на яких відпочиваючі прогулюються по акваторії Бердянської затоки. Також біля ротонди частково проглядається сходи, що ведуть до центрального пляжу.

Камера доступна за посиланням:

https://berd.ua/webcam/berdyansk/rotonda/

< p> Нова точка мовлення запущена силами редакції Кірілловка.Укр і компанією Онет для сайту НМП Бердянськ. Вона доповнила мережу раніше діючих в Бердянську веб-камер з видами на пляжі в місті і на косі, відомі міські локації і популярні місця для відпочинку.

Довідково

Нагадаємо, Бердянськ це найбільший в Україна курорт на Азовському морі, розташований на півдні Запорізької області. Бердянськ включає материкову частину і прилеглу до неї Бердянську косу. Відпочиваючі люблять місто за безліч обладнаних піщаних пляжів, тепле море з універсальної глибиною і добре розвинену інфраструктуру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *