02.08.2021

Благодійники встановили величезний айсберг у Києві

Zagoriy Foundation запустили інформаційну кампанію «Розтопіть лід упереджень», мета яка розвінчує міфи щодо благодійних фондів.

Інформаційна кампанія «Розтопіть лід упереджень» покликана змінювати думку суспільства щодо діяльності та привертати увагу до системної роботи благодійних фондів. Через конкретні факти і статистичну інформацію ми доводимо, що без благодійних фондів неможливо викорінити проблеми і побудувати системну роботу сектору.

Статистика

Лише 3% українців допомагають через благодійні фонди. Така тенденція викликана недовірою до фондів та безліччю міфів навколо. «От якби всі стереотипи трансформувати у фізичну форму й знешкодити» — подумала команда Zagoriy Foundation. Саме так народилася ідея кампанії «Розтопіть лід упереджень».

Є стереотип, що краще допомогти людині напряму, ніж через благодійний фонд. Або що благодійні фонди працюють для піару їхніх власників. Чи, наприклад, що за роботу в благодійних фондах не потрібно, адже тут працюють за покликом серця.

Спростування цих стереотипів ви знайдете за посиланням.

Лише після того, як люди позбудуться стереотипів, можна побудувати довірливі та міцні відносини. А саме це основа для розвитку некомерційного сектору.

Суспільство має ще багато упереджень, та чи варто вірити в них? Некомерційний сектор для подальшого розвитку потребує підтримки: суспільства, держави, бізнесу.

«Згідно з дослідженнями Zagoriy Foundation, одна з найбільших перепон для розвитку культури благодійності в Україні — недовіра до благодійних фондів. Щоб змінити цю ситуацію, ми створили інформаційну кампанію «Розтопіть лід упереджень». Проєкт багатокомпонентний: частину ми представляли на Книжковому Арсеналі, частину — в місті, ще частину зможете прочитати на «Медіа Великих Історій» в розділі Спецпроєкти. Головною задачею команди фонду було просто пояснити доволі складні процеси. Маємо надію, результат зацікавить кожного» — каже директорка Zagoriy Foundation Євгенія Мазуренко.

Довідка

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва. Пріоритетним напрямом діяльності фонду є розвиток культури благодійності в Україні. В цьому напрямі фонд впроваджує сталі проєкти й окремі активності.

Нагадаємо, у Харкові підприємець встановив СЕС на даху дитячого будинку.

ПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *