17.01.2022

Близько 100 мотоциклів утворили на Фестивальному причалі в Дніпрі символ, присвячений 30-річчю Незалежності України

23 серпня в Дніпрі на Фестивальному причалі байкери створили символ, присвячений 30-річчю Незалежності України. З близько сотні мотоциклів склали число 30, де нуль в формі логотипу Дніпра.

Разом з усією країною ми готуємося до Дня Незалежності. Цю важливу дату варто запам'ятати, тому сьогодні разом з байкерським співтовариством ми влаштували мотофлешмоб. Коли ми тільки готувалися до створення символу, то вирішили, що він повинен бути особливим. Так і вийшло: ми об'єднали в одній фігурі два важливих для нас символу кількість років нашої незалежності і логотип міста, розповіла заступник директора КП Агентство розвитку Дніпра Олена Мизгіна.

Зі свого боку представник ГО Байкери України Георгій Попов додав: Це визначна дата для України в цілому і кожного українця окремо. Тому ми, як і всі громадяни великої держави, таким чином вшанували і висловили любов як до Батьківщини, так і рідного міста.

Байк учасниці заходу Олени серед тих, які утворювали логотип міста. Жінка каже, що без вагань погодилася взяти участь в флешмобі.

30 років незалежності це вагомий термін. Думаю, що у всіх куточках України радіють цього приводу і ми не виняток. Це історична подія, тому прийняти в ньому участь почесно як мінімум.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *