29.05.2022

Брат Костянтина Павлова Андрій знайдений в Кривому Розі мертвим

Брат колишнього мера Кривого Рогу Костянтина Павлова — Андрій Павлов знайдений мертвим у власній квартирі.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на блог Олега Ермолинская в Telegram.

Сьогодні, 18 жовтня, близько 18 вечора друзі Андрія Павлова зайшли провідати його і виявили чоловіка мертвим.

За попередньою інформацією слідів насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили

На даний момент в квартирі брата покійного мера Кривого Рогу проводять слідчі дії.

За словами очевидців, ще вранці Андрій Павлов був живий.

На даний момент розглядають кілька версій причини смерті: зловживання алкогольними напоями та ускладнення, пов'язані з Covid-19. Вранці Андрій Павлов скаржився на погане самопочуття

На місці події працюють слідчі Криворізького районного управління поліції, начальник міського відділу Валерій Лютий, керівник місцевої прокуратури Олег Рижков і глава місцевого СБУ Роман Климовський, а також Андрій Гальченко

Прямо зараз, пише Олег Єрмолінський, — з квартири вийшов судмедексперт, за його словами тіло направлять на розтин вже сьогодні, в перебігу декількох днів медики назвуть справжню причину смерті.

Як раніше писав «Міськрада», 15 серпня цього року за дивних обставин загинув мер Кривого Рогу Костянтин Павлов. Поліція зупинилася на версії самогубства, хоча багато в неї так і не повірили.

Поліція дала офіційний коментар з приводу цієї події. На сайті ГУНП в Дніпропетровській області повідомлено таке повідомлення:

Тіло Загибла виявило Знайомий, Який пріїхав его провідаті. За день до цього Потерпілий скаржівся на проблеми зі здоровям.

18 жовтня до поліціі надійшло ПОВІДОМЛЕННЯ про смерть 46-річного Чоловіка в одній Із квартир у Центрально-Міському районі м. Кривий Ріг. За попередня інформацією, бачимо ознака насільніцької смерти на тілі Загибла немає.

Заявника сообщил, что Загиблий вранці зателефонував Йому та попросивши привезти води, оскількі з учорашнього дня почувався погано. Коли Знайомий пріїхав, то чоловік Вже БУВ мертвий.

На місці Працюють ЕКСПЕРТИ та слідчо-оперативна група. В подалі Тіло Чоловіка буде направлено на проведення судово-медичної експертизи, яка має Встановити причину смерти.

Дана Подія зареєстрована у порядку, передбачення чіннім законодавством. Наразі всі обставинних зясовуються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *