25.01.2022

Будинок на проспекті Слобожанському, 1 у Дніпрі досліджують та визначать збитки, завдані пожежею

Сьогодні, 26 листопада члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли нанесеного пожежею по проспекту Слобожанський, 1 та порядку його компенсації.

Про це повідомляє «Міська рада».

У протоколі комісії, зокрема йдеться:

< >25.11.2021 о 13:53 під час проведення ремонтних робіт на даху багатоквартирного житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1 виникла пожежа. Внаслідок пожежі та робіт з її ліквідації завдано шкоди мешканцям зазначеного будинку та їх майну, а також майну Дніпровської міської територіальної громади.

Як раніше писала «Міська рада», Товариство з обмеженою відповідальністю Теллор-груп, яке виконує роботи з капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1, листом від 25.11.2021 вих. № 25/11-1 повідомило про намір власним коштом компенсувати збитки, заподіяні Дніпровській міській територіальній громаді та мешканцям квартир зазначеного будинку, шляхом виконання необхідних робіт для відновлення стану майна, яке було до пожежі.

З метою визначення розмірів збитків, заподіяних пожежею мешканцям будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1, комісія вирішила:

1. Доручити департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради:

1.1. Забезпечити проведення інструментального технічного обстеження будівельних конструкцій 1 та 2 під'їздів багатоквартирного житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1, які отримали пошкодження внаслідок пожежі та робіт з її ліквідації, з метою отримання об'єктивної вичерпної інформації про фізико-механічні властивості матеріалів та конструкцій для оцінки їх технічного стану.

1.2. Замовити проведення експертної оцінки розмірів збитків, завданих майну Дніпровської міської територіальної громади внаслідок пожежі у багатоквартирному житловому будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1.

Термін: невідкладно.

2. Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю Теллор-груп замовити проведення експертної оцінки розмірів збитків, заподіяних внаслідок пожежі та робіт з її ліквідації майна мешканців багатоквартирного житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 1.

Термін: невідкладно.

Документ підписав Перший заступник голови комісії, заступник міського голови Дніпра Михайло ЛИСЕНКО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *