13.06.2021

Будівництво метро у Дніпрі: Результати вибухових робіт за тиждень

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на metro.dp.ua.

У Дніпрі метробудівники, використовуючи вибухівку, просунулись у будівництві тунелів у шахтних стовбурах  №1, №15-біс. У стовбурі №16-біс роботи ведуться без використання вибухівки.

У стовбурі №1 на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова за тиждень у першому тунелі до станції «Вокзальна» вдалося пройти 14 метрів. У другому тунелі – 4 метри. Довжина тунелів складає 179 метрів та 207 метрів відповідно.

У бік станції Театральна тунелі дійшли до межі станції, розпочато спорудження похилого ескалаторного ходу. За тиждень споруджено 15 метрів підхідних виробок. На даний момент пройдено 74 метри з 169.

У стовбурі №15-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Сергія Єфремова Пройдено 66 з 76 метрів вертикальної шахти. За один день вибухових робіт вдалося поглибитись на один метр.

У стовбурі №16-біс на розі проспекту Яворницького і вулиці Героїв Крут відбувається розробка підхідних з’єднувальних тунелів, пройдено 1 метр тунелю від стовбуру у бік правого перегінного тунелю. Вибухові роботи на об’єкті не ведуться.

Нагадаємо, як просувалися роботи з будівництва метро на кінець січня 2021 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *