20.05.2022

Б'ють із РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів і навіть танків — Вілкул про ситуацію у Криворізькому районі

Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому районі стабільна і повністю контролюється ВСУ та Військовою адміністрацією, передає

>Олександр Вілкул під час брифінгу повідомив про ситуацію у Кривому Розі та районі.

Лінія бойових зіткнень знаходиться за 50 кілометрів від міста — на території Херсонської області. Триває посилення оборони міста всіх периметрах. Ворог значно активізував обстріл буквально по всій стокілометровій лінії нашого фронту. І сьогодні вночі, і сьогодні вдень не було практично жодного населеного пункту на лінії зіткнення, яке не було б обстріляне. Б'ють як із РСЗВ, так і ствольної артилерії, мінометів і навіть танків.

Велику активність виявляють ворожі безпілотники. Тільки сьогодні їх було збито нашими військами ще три штуки.

Спроби ворога вести підривну діяльність зсередини успішно припиняються СБУ. У місті проводяться контрдиверсійні заходи.

Криворізьким відділом СБУ затримано агента спецслужб Росії, який був активований ворогом на початку вторгнення. Задокументовано факти збору ним даних щодо оборони Маріуполя та проведення фотофіксації оборонних рубежів наших військ на Криворізькому напрямку. Для передачі інформації окупантам він використав закриті канали зв'язку та конспіративну квартиру. У разі провалу агент мав відпрацьовані шляхи евакуації та підготовлений для цього автомобіль. Але йому це не допомогло.

Ще двоє затриманих також вели підривну діяльність. Один робив відеоролики із погрозами життя нашим захисникам та членам їхніх сімей. Інший агітував у соцмережах за російський світ.

Нашими спецслужбами встановлено низку громадян росії та так званої ДНР, які у складі 11-ї ДШБ орків чинили викрадення та тортури громадян України на тимчасово окупованій території Херсонської області. Вони не уникнуть справедливої ​​відплати.

Відділом СБУ виявлено 208 колаборантів. 149 це жителі Херсонської області, 59 жителі Луганської області, які надають агресорам інформацію про розміщення українських військ та іншими способами допомагали ворогам.

Вважаю, що зрадники це ще гірше, ніж самі орки. спецслужбам за дуже добру роботу. Стабільність у тилу – це теж дуже важливо. Нічого в орків не вийде як з того, так і з цього боку фронту.

Розповів те, що можна, сказана мною інформація узгоджена з Криворізьким відділом СБУ. Але роботи здійснено ще більше. Виявляємо пильність, про справді підозрілих осіб повідомляйте правоохоронцям. Але без зайвої паніки. — підсумував Вілкул

Нагадаємо, путінські «засланці» у Херсоні заявили, що росія тут назавжди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *