29.05.2022

Централізоване водопостачання: у Таромському закінчують будівництво третьої черги водопроводу

У нижній частині смт Таромське закінчують будівництво третьої черги водопроводу. Близько 5 тис. мешканців цього мікрорайону ніколи не мали доступу до питної води. А незабаром вони матимуть змогу підключитися до централізованої системи. Весь час мешканців безкоштовно постачали привізною питною водою, повідомляє Міськрада. Будівництво водопроводу в Таромському — це вирішення старої інфраструктурної проблеми, за яку ніхто не брався десятиліттями. Реалізувати проект одна із обіцянок Бориса Філатова, які зараз виконують.

Загальна вартість робіт 112,7 млн. грн. А завдяки системі «Прозорро» міський бюджет заощадив 33 млн. грн. Закінчити будівництво водопроводу планується до кінця цього року, розповів під час виїзної прес-конференції з інспектування ходу робіт заступник міського голови Михайло Лисенко.

За словами технічного директора підрядної організації, яка виконує роботи, Василя Розводова, наразі будівництво водопроводу вже виконано до 96% (залежно від видів робіт):З майже 17 км полімерних труб різного діаметра прокладено 157 км. Зі 138 колодязів встановлено 106. Також зроблено всі камери. Паралельно проводиться асфальтування. До кінця листопада всі земляні роботи плануємо закінчити. всі мешканці нижньої частини мікрорайону чекають на закінчення будівництва водопроводу:

Колодезна вода непридатна ні для пиття, приготування їжі, ні для прання чи купання. Вдячні, що нам увесь цей час безкоштовно організовують питну воду, що привіз. Але, звичайно, це аж ніяк не вихід постійно залежати від води, що привіз. Хочеться прийти додому, відкрити кран та щоб там була питна вода. Тому вдячні керівництву міста, що звернули увагу на нашу проблему і вже зовсім скоро ми будемо централізоване водопостачання.

Нагадаємо, раніше ми писали Лікарня №16 у Дніпрі: «95% пацієнтів у стаціонарі невакциновані»

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *