22.01.2022

Центру Дніпра заполонили блогери на самокатах (ФОТО)

У Дніпрі сьогодні, 25 вересня, стартував п'ятий фестиваль блогерів Дніпровський пост, на який прибуло 70 відомих українських блогерів з різних куточків країни, передає «Міськрада».

Зустріли блогерів дуже незвично. Їм запропонували познайомитися з містом … на самокатах.

Щороку ми намагаємося придумувати щось нове і беремо до уваги актуальні речі. В цьому році резонансною темою стали самокати та їх використання в місті. Тому ми вирішили в першу локацію проїхати саме на цих транспортних засобах. Їхати ми будемо центральними вулицями, де продемонструємо гостям креативні та цікаві місця Дніпра, розповів директор Всеукраїнського фестивалю блогерів Дніпровський пост Руслан Анфілов.

Очевидно, що відкриті і прогресивні блогери не могли це не оцінити. І з задоволенням стали на самокати.

Я обожнюю самокати. Коли в Одесі з'явився такий спосіб пересування, я одним з перших почав кататися. Самокати це перш за все емоції, а вже потім засіб пересування. Однак при цьому не слід забувати про дотримання правил дорожнього руху. В цілому ідея супер. Катаємося і ще й про місто більше дізнаємося, сказав блогер Андрій Немодруг (Одеса).

Блогер-фест традиційно почали з Facebook stage (концерт-хол Bubamara, вул. Вернадського, 1/3). Всього працювало 3 локації — Facebook stage, stage Тік-Ток Talents (парк ім. Т. Г. Шевченка) і stage Креативні міста, люди і блоги (Creative state of Dnipro, вул. Барикадна, 16).

Ми дуже раді бачити на фестивалі представників різних соціальних мереж і, відповідно, різних поколінь. Дніпро гостинно відкриває двері для всіх. Головна мета це живе спілкування всередині спільноти, звичайно, з передплатниками та містом, сказав голова художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

За словами головної спеціалістки відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Ольги Волик, такі зустрічі — прекрасна можливість зустрітися вживу з будь-якими блогерами, подискутувати або задати їм питання, що цікавлять:

Дніпровський міська рада вже 5 років поспіль підтримує цей фестиваль. Вважаємо, що зараз це дуже актуальна тема. Адже зараз ніхто, напевно, не може уявити себе без мобільного пристрою. І кожен має свого авторитетного блогера, до якого прислухається, думки якого сприймає. А Дніпровський пост надає людям прекрасну можливість прийти і поспілкуватися безпосередньо з такими людьми, задати питання, подискутувати тощо. Вхід на всі локації вільний. І оскільки популярність фестивалю все більше зростає, ми розуміємо, що це потрібно.

Влогер проекту Без цензури на Цензор.нет Марина Данилюк-Єрмолаєва не вперше бере участь у цьому фестивалі:

Приємно бачити, як Дніпро змінюється. Саме це місто зараз провокує класні ідеї на всю Україну. І тому тут дуже потрібна гуманітарна складова. На цьому фестивалі є прекрасна можливість зустрітися з дніпрянами і створити такий діалог.

Приїхавши блогери помічають, як швидко змінюється Дніпро і відзначають це, що дає можливість дніпрянам побачити місто з боку, оцінити його кращі сторони, вважає позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін:

Люди, які приїжджають на фестиваль, помічають щось хороше, чого часто ми не помічаємо, живучи тут. А Дніпро дійсно змінюється, і це один з найцінніших висновків у створенні і проведенні цього заходу. Фестиваль Дніпровський пост для людей. Як би банально це не звучало.

Нагадаємо, що даний захід проходить в рамках програми Культурна столиця 25 і 26 вересня.

Детальна програма на офіційному сайті події http: //bloggers. dp.ua/.

До фестивалю можна приєднатися онлайн: трансляція на порталі Hover.link

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *