20.01.2022

Через негоду в Дніпрі на чоловіка впало дерево: в «Міськзеленбуд» дали офіційний коментар (ВІДЕО)

У центрі Дніпра, 26 серпня, на території Скверу Героїв на чоловіка впало сухе дерево. Потерпілий отримав травми ніг, передає «Міськрада» з посиланням на «Дніпро оперативний».

Близько 18:00 чоловік йшов по громадському місця скверу, коли на нього впало дерево. За попередньою інформацією, обидві ноги пошкоджені. Постраждалого госпіталізували.

Збиранням зламався дерева займаються комунальні працівники і співробітники аварійних служб. Подробиці події встановлюються.

Нагадаємо, раніше синоптики повідомляли про те, що в місті та області оголошено штормове попередження. Під час сильного вітру нерідко відбувається падіння аварійних дерев. Так сталося і сьогодні. Як виявилося, дане і інші аварійні дерева повинні були видалити буквально через кілька днів.

Буквально перед Днем незалежності працівники КП Міськзеленбуд обстежили зелені насадження в Сквері Героїв, визначили аварійні, фаутние і хворі. Ними повинні були зайнятися в перших числах вересня. Але, на жаль, одне з дерев не витримало сьогоднішньої негоди. Бригади КП Міськзеленбуд постійно працюють в цьому напрямку, але одночасно вирішити проблему всіх аварійних дерев в місті неможливо, прокоментував ситуацію «Нашому Місті» директор КП Міськзеленбуд Олег Плітченко.

Нагадаємо, в Дніпрі триває активна утилізація аварійних дерев. У 2019 була прийнята 7-річна програма по їх видаленню в нашому місті. За 2020-21 рр. із загального числа спиляних дерев, тополі складають 86%. Однак в соцмережі почали поширюватися чутки, що дерева пиляють на дрова, а не заради безпеки городян. Їх на корню присік заступник мера Дніпра Михайло Лисенко. Він дав вказівку Правобережному полігону ТПВ видавати безкоштовно всім бажаючим знесені і звезені туди тополі, в будь-якій кількості і без обмеження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *