25.01.2022

Чергові групи та посилений режим: як працювали комунальники Дніпра у новорічні свята

Працювали в посиленому режимі та в дві зміни. У Дніпрі 4 грудня розповіли про роботу комунальних служб у новорічні свята, повідомляє Міськрада.

За словами Світлани Литвинової, начальниці управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради, на локаціях, де святкували городяни Новий рік, залишилося втричі більше за сміття (порівняно зі звичайним днем, ред.) 180 тонн, тому прибиральники працювали у дві зміни: з 31 грудня на 01 січня до 18:00 наводила лад перша зміна, з 18:00 до 02:00 друга. На святкових локаціях це вся центральна частина міста, сквер Героїв, Фестивальний причал тощо, а також червоні лінії на 7:30 повністю навели порядок.

Як запевнила Литвинова, загалом для прибирання задіяли 300 комунальників, 11 одиниць малої техніки та 16 самоскидів. Ще додатково встановили 7 великих сміттєвих баків на святкових локаціях та 10 біотуалетів, розповіла начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Світлана Литвинова.

У посиленому режимі з 31 грудня працювали фахівці з благоустрою у парках Дніпра.

31-го двірники працювали до 20:00, а вже 1 січня вийшли на прибирання о 6:00. За всіма локаціями навели лад до 8 ранку. З 1 по 3 січня у всіх парках Дніпра працювали чергові групи, на деяких локаціях та дві черги (Прибережний, Зелений Гай): двірники, фахівці з благоустрою розчищали доріжки та алеї парків та посипали їх піщано-сольовою сумішшю або відсіванням.

Загалом із кожної локації вивезли від 7 кубометрів сміття. Зі скверу Прибережного, наприклад, 10 м3, а в парку Новокодацький 8 м3. Переважно це були паки від феєрверків, пакети з-під їжі, зазначив начальник відділу утримання парку культури та відпочинку Придніпровський Роман Мироненко. Він додав, що не обійшлося без вандалізму, у сквері Усачова зламали дві лави, санками пошкодили огородження ялинки в Новокодацький парк. Знівечені урни в Амурському сквері відвідувачі закинули туди петарди.

У місті 35 сміттєвозів працюють над очищенням дворів. .jpg» />

З них 24 вантажівки для вивезення великогабаритних побутових відходів та 5 оснащені маніпуляторами для роботи з мультиліфтами. Кількість сміття за свята збільшилася вдвічі. До того ж через погодні умови великі сміттєвози не могли дістатися баків. Основна проблема – це прибирання прибудинкових територій. Деякі ОСББ їх не прибрали. Також городяни у негоду неправильно паркували свої авто, тим самим блокували проїзди у двори та контейнерні майданчики. управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ярослав Крисько. , Раніше ми писали Її знав все місто: на Дніпропетровщині пішла з життя депутат міськради. Ми також писали: Ізраїль відкриває кордони для туристів, але не всіх пустять

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *