25.01.2022

Чому ми розучилися пишатися своїми успіхами? – Борис Філатов про запуск українського супутника Січ-2-30

Міський голова Дніпра та один із лідерів політичної партії Пропозиція опубликував пост про запуск першого за останні виготовленого дніпровським КБ Південне, який підтвердив статус України як космічної держави. У ньому він звернув увагу на своєрідну систему цінностей та інтересів, яку демонструють українці у соціальних мережах.

Ця воістину епохальна подія пройшла майже непомітно, вважає Борис Філатов. Адже якщо новинні сайти та великі начальники повідали про це країні, то соціальні мережі відреагували вяло. Виявляється, українців більше цікавити всілякі дрібні скандали, яким вони присвячують десятки тисяч публікацій та мільёни коментарів в Інтернеті, зазначив пропозиціонер:

Я дедалі частіше ставлю собі ті самі питання: чому ми розучилися пишатися своїми успіхами? Успіхами інших людей? Успіхами влади, як би ми її не любили? Зрештою, успіхами своєї країни? Чому нам більше подобається ненависть і поганий хайп з нерозумними порадами, ніж співпереживання і безкорислива допомога?, написавши Дніпровський міський голова. І додавши: А тим часом український супутник родом із Дніпра встановив стійкий зв'язок із центром управління польотами на Землі. Пишаюся нашою країною, Дніпром та нашими інженерами. І так, Україна космічна держава.

Нагадаємо, темі розвитку космічної сфери один з лідерів Борис Філатов приділяє особливу увагу. Він постійно переймається проблемами галузевих підприємств Дніпра, став одним із героїв документального фільму про розвиток космічної галузі міста. А ще він 146-й у черзі на політ у космос у проекті Річарда Бренсона засновника корпорації Virgin Group, що розробляє літак для космічного туризму, який торік здійснив перший такий політ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *