20.01.2022

Чому не можна пити з розбитої чашки

Мало хто тримає в будинку розбитий посуд, і зовсім не тому, що це погана прикмета. Просто так не прийнято. Та до того ж і небезпечно користуватися такими предметами. А ще цікаве питання щодо того, чому не можна пити з розбитої чашки.

Виникає він не просто так. Деякі люди вважають за краще залишати в будинку чашки, на яких присутні відколи або тріщини. Але ось народна мудрість говорить, що так робити вкрай небажано.

Можна виділити кілька пояснень того, чому не можна пити з розбитою гуртки. Причому частина з них досить логічні. Давайте їх розглянемо.

Ось з яких причин не можна пити з чашки з тріщиною або сколом:

В тріщинах і відколах на чашках скупчуються хвороботворні мікроорганізми, які потрапляють в нас під час чаювання, наприклад .
Це може обіцяти проблеми в стосунках з близькими людьми.
Вживання напоїв з розбитої чашки може стати причиною важкої хвороби.
за народною прикметою, подібні дії призводять до злиднів.

Найбільш правдоподібним для незабобонних людини буде перше пояснення того, чому не можна пити з розбитої чашки. До того ж випадково можна поранитися про місце відколу, що теж не особливо приємно.

Незалежно від того, вірить людина в прикмети чи ні, йому найкраще відразу викидати весь посуд, яка розбивається. Ніякої користі від неї в будинку точно не буде. Одного разу вона обов'язково повністю розколеться на шматочки, тому немає сенсу її жаліти. Замість цього варто відправитися в магазин і купити собі нову чашку.

Якщо ж забобонна людина вірить в те, що розбита чашка принесе біду в його будинок, то він повинен негайно викинути зіпсовану річ. Можливо, подальша експлуатація не принесе йому біди, але ось постійні думки про погане, пов'язаному з чашкою, все ж негативно позначаться на психоемоційному стані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *