29.05.2022

Чому в Дніпрі звільнили директора ЗОШ № 126: офіційний коментар

У Дніпрі стало відомо про те, що прийнято рішення звільнити директора ЗОШ № 126. Наталія Олександрівна Пешехонова втратила роботу з -за численних системних порушень. Офіційний коментар з приводу того, що сталося дала начальник відділу кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Олена Шовкова.

Проводили бесіди, просили виправити виявлені порушення

За її словами, з директором школи № 126 неодноразово проводили бесіди, крім того, давали час виправити виявлені порушення.

В січні цього року, коли стало відомо про постанову Головного санітарного лікаря України (№ 50), де мова йде про дотримання карантинних норм. У зв'язку з цим департамент перевіряв закладу освіти. Під час цих перевірок в 126-й школі виявили ряд порушень, які свідчили про невиконання даної постанови. В результаті Наталії Пешехоновим оголосили догану.

Але ситуація не змінилася навіть через 3 місяці. У березні в ЗОШ № 126 через ситуацію з COVID-19 знову провели перевірку відповідно до виполененія цієї постанови. Але і в березні після перевірки нічого не змінилося в цьому навчальному закладі. Директору Наталії Олександрівні Пешехоновим знову була оголошена догана, прокоментувала ситуацію Олена Шовкова.

Які недоліки виявлені в школі №126

Вона також повідомила про те, що через кілька місяців в липні 2021 року у зв'язку з численними зверненнями працівників в управління Держпраці Дніпровського міської ради, управління освіти провело аналіз, як дотримується законодавство про працю в установах освіти.

В результаті встановлено, що в школі № 126-ї виявлені недоліки в організації роботи сторожів, технічного персоналу і т. п .. Директор цього навчального закладу Пешехонова Н. А. залучена до дисциплінарної відповідальності, за що їй оголошено догану.

за що звільнили Наталю Пешехоновим

Наприклад, з 78 працівників в школі тільки 46 пройшли медичний огляд, а 12 медкнижок взагалі відсутні, також не було і журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, обліку реєстрації нещасних випадків на виробництві.

З наказами працівники не ознайомлені. Наші зауваження не виконали. Тоді департамент прийняв рішення звільнити Пешехоновим Наталію Олександрівну: за систематичне невиконання без поважних причин обов'язків, покладених на неї трудовим договором (згідно п. 3 ст. 40 КЗпП України).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *