02.08.2021

Чому варто підтримати #ШоТам: наша сила – у розмаїтті

Наближається Різдво Христове і не надто важливо, якого числа кожен з нас його святкуватиме: 25 грудня, 7 січня чи не святкуватиме взагалі. 

Ми толерантно ставимося до усіх конфесій та підтримуємо прогресивних представників українського духовенства. Якщо ти читаєш нас і поділяєш наші цінності – підтримай #ШоТам за цим посиланням. 

Адже Україна багата розмаїттям релігій та вірувань: у нас діє понад 70 різних конфесій і кожен може вільно сповідувати свої світоглядні переконання. При цьому всі знаходять між собою порозуміння  – так і проявляється сила громадянського суспільства.

Усі ми різні, але важливо, що нас об’єднує найголовніше – любов до України та добрі справи. 

Пропонуємо напередодні свят разом пригадати історії про священнослужителів, які самотужки майструють захисні щитки для лікарів. Які не створюють захмарні прейскуранти на послуги, а організовують соціальні підприємства і навіть проводять службу в інстаграмі й фейсбуці.

Ще з початком пандемії священники Православної церкви України почали виготовляти антисептики у промислових масштабах і роздавати тим, хто їх потребує. 

Українські священники роблять антисептики і роздають людям (ВІДЕО)

А ось перший онлайн-священник Володимир Маглена на Луганщині відпускає гріхи телефоном та сповідає через Facebook.

Перший онлайн-священник на Луганщині відпускає гріхи телефоном та сповідає через Facebook (ВІДЕО)

Тим часом тернопільський монах Сергій Гончаров завів блог і говорить про забобони, наркотики і рок-н-рол. 

Тернопільський монах завів блог і зібрав понад 11 000 підписників (ВІДЕО)

А настоятель Спасо-Преображенського храму с.Пантіївки ієрей Вадим Безрядін налагодив у себе дома випікання хліба за монастирським рецептом. Він роздає буханці безпритульним та велосипедом розвозить замовникам. 

Як священник сам пече хліб і роздає нужденним (ВІДЕО)

А у Львові вперше монахи ордену Босих кармелітів відкрили кафе. Тут пригощають десертами зі старовинних книжок монастирської кухні,  а також можна випити чай, який роблять монашки. 

“У нас п’ють чай, який збирають монашки”. Як працює єдина в Україні монастирська кав’ярня

Ченці з Мукачева, Черкас, Івано-Франківська та Чернігова не чекають пожертв від прихожан, а думають, як підтримувати монастир чесною і прибутковою справою.

Ченці з бізнес-планом: чотири монастирські бізнеси, що вразили країну

Отець Олексій Філюк – фудблогер. У цього настоятеля храму в селі Шушківцях, що на Тернопіллі, вже є тисячі прихильників у мережі.

Зірка інтернету: на Тернопіллі сільський священик веде кулінарний блог

Як підтримати ШоТам?

Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів: 

  • 29.99 гривень
  • 49.99 гривень
  • 99.99 гривень.

Це щомісячний платіж, який стягується автоматично. 

Просто перейдіть за посиланням –  “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.

Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook,  YouTube!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *