22.01.2022

ДБР повідомило про підозру співробітникам податкової Дніпропетровщини, чиї дії завдали державі близько 340 тис грн збитку

У Дніпропетровській області начальнику управління і двом ревізорам-інспекторам Головного управління Державної податкової служби в області повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Своїми діями вони завдали державі збитків у розмірі майже 349 млн грн.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства , під час проведення перевірки діяльності фізичної особи-підприємця співробітники податкової служби виявили, що останній, будучи на спрощеній системі оподаткування, здійснював видобуток і реалізацію корисних копалин (піску) і в порушення Податкового кодексу України не платив 15% від отриманого доходу.

Діючи в інтересах підприємця, податківці, вступивши в попередню змову, склали акт документальної перевірки, в якому сховали вказаний факт, в результаті чого держава недоотримала податків на суму майже 340 тис гривень.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні провадиться слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *