25.05.2022

Депутат Краснов із Дніпра змінює орієнтацію. Політичну

Одіозний депутат Загід Краснов, схоже, піде на вибори від ОПЗЖ, вважають ЗМІ Не дивлячись на те, що до виборів до Верховної Ради ще цілих 2 роки, учасники політичних перегонів вже на повну силу розгортають агітаційну діяльність. Намагається використати свій шанс і нарешті пролізти до влади скандальний дніпровський депутат Загід Краснов.

Він довго й безуспішно намагався підібратися ближче до бюджетних потоків зі своєю партією Громадська Сила. На жаль, ні маскування під інші політсили, ні скуповування голосів не дали бажаних результатів. Тому Краснов, мабуть, зробить ставку більш відому партію. Відповідну заяву із посиланням на свої джерела зробили розслідувачі порталу Антикор. Співчуття російському вектору розвитку, робота під боком у кума Путіна Віктора Медведчука і давнє знайомство з сепаратистом-втікачем Олегом Царьовим, ймовірно, зіграли свою роль.

До слова про останнє. З Царьовим Загід Краснов досі веде бізнес через своїх наближених. Російська фірма Нехай ТЕК ГРУП ЛТД вважається засновником фірми Краснова ТОВ АНЕЛЬ. У свою чергу компанія з тією ж назвою ХАЙ ТЕК ГРУП ЛТД є кінцевим бенефіціаром діючих контор Олега Царьова: ТОВ Аста Еліт, ТОВ Майстер Капітал Менеджмент та історичним засновником ТОВ Магдебург-Капітал. Крім того, громадськість непрозоро натякає на зв'язку Загіда Краснова із силовими структурами РФ. Аргументів у цій справі одразу кілька. Що примітно, і Загід, та її син Руслан Краснов постійно катаються до. Адже лише 10 років тому Краснов та кум Путіна на всю країну розпиналися про переваги Митного союзу та дружби з Росією. Збіг? Дуже малоймовірно.

На жаль, кінцеві цілі Краснова залишаються загадкою. Хочеться вірити, що вічний кандидат на виборах просто хоче нарешті потрапити до влади та підгодуватися за рахунок бюджету. Втім, не виключено, що він намагається вийти на новий рівень, отримавши доступ до законотворчості та державної таємниці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *