25.01.2022

Депутату з Дніпра поставили «двійку» за роботу (ФОТО)

Кінець року — час підбиття підсумків. Не виняток та діяльність депутатів Дніпровської міськради. Одні йдуть у 2022 рік із цілим багажем завершених справ та нових ідей. А хтось проводжає його в порожніх розмовах, сварках і брехні. Так, одіозний політик та депутат Дніпровської міськради Загід Краснов на сьогодні виявився абсолютним рекордсменом за кількістю невиконаних обіцянок. Саме такий вердикт винесли депутату дніпровські активісти та жителі міста.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на 49 000.

А пам'ятайте, як напередодні виборів 2015 та 2020 років весь Дніпро буквально потонув у піні солодких обіцянок Краснова про краще, багате та сите життя. З плакатів сотень білбордів, що належать йому самому, Геннадійович обіцяв знизити тарифи на комуналку втричі, невпинно боротися з нелегальним бізнесом та корупцією, ремонтувати дороги, озеленяти місто та створювати робочі місця з європейською зарплатою.

І що ж у результаті?

Пройдемося по обіцянках.

По-перше, тарифи на комунальні послуги Їх, згідно з чинним законодавством, регулює профільна комісія НКРЕКУ. Простіше кажучи, Краснов пообіцяв те, чого не може виконати апріорі через відсутність повноважень.

По-друге, боротьба із нелегальним бізнесом. Згадуючи відоме прислів'я, Краснов не став із ним боротися, а очолив його. Чого варте багаторічне протистояння з міською владою на ґрунті сотень незаконних рекламних конструкцій, що належать Загіду Краснову. Ця сама боротьба зайшла так далеко, що у липні 2021 року на захист бордів свого господаря приїхали озброєні титушки і, пошкодивши комунальну техніку, напали на співробітників КП.

І, нарешті, третє— боротьба з корупцією. Сліди діяльності Краснова у цьому напрямі знайти дуже складно. А ось зручні рішення суддів АНД районного суду на користь одіозного політика є. У пам'яті жителів Дніпра залишилося і скандальне призначення Андрія Баско, який дивиться на виборах від Загіда Краснова на посаду заступника голови ДФС у Дніпропетровській області. » />

Що ж до депутатської роботи Загіда Геннадійовича, то тут так само ріденько. Наприклад, комісія з питань етики, материнства, дитинства та партнерських відносин, де Краснов залишається незмінним главою, не провела жодного засідання. У профільному розділі на сайті Дніпровської міськради є лише один (один!) депутатський звіт, та й той за 2018 рік. Крім того, що це пряме порушення закону і за нього можна навіть ініціювати відгук депутата, Краснов просто позбавив своїх виборців можливості дізнатися, що конкретно їх депутат зробив на їхньому окрузі. Апогеєм безвідповідальності Загіда Краснова стало ставлення до зустрічей із виборцями. Знайти депутата у його приймальні у прийомні дні, та ще завдання. Більше того, 21 грудня, в останній прийомний день року Краснов просто не з'явився на зустріч з місцевими жителями.

Не дивно, що активісти вийшли на акцію протесту прямо під стінами його приймальної. Учасники мітингу провели символічну перевірку класної роботи одіозного політика, вліпивши йому жирну «двійку». Саме таку оцінку діяльності політика за п'ятибальною шкалою поставили місцеві жителі. Оцінювали політика відразу за кількома пунктами:

— боротьба з корупцією у міськраді;
— робота ЖКГ;
— ремонт доріг;
— розвиток інфраструктури;
— безкоштовні паркування;
— боротьба з нелегальним бізнесом;
— чистота та порядок на території округу;
— виконання передвиборчих обіцянок;
— робота на сесіях міськради;
— зустрічі з виборцями, робота в громадській приймальні.

Підсумки на жаль, невтішні. Містяни поставили 2 по кожному з пунктів. Дніпрі машина збила людей і протягла кілька метрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *