20.05.2022

Діти більше радіють памперсам, ніж іграшкам: волонтер із Дніпра розповіла, як вивозять із гарячих точок.

Волонтер з Дніпра Яна Ушакова в інтерв'ю НМ розповіла про те, чому діти, евакуйовані з гарячих іграшки. Інтерв'ю з волонтером — у новому циклі Історії війни.

Разом із командою волонтерів Яна щодня вивозить із гарячих точок — Маріуполя, Авдіївки, Сум та Харкова — дорослих людей, дітей та тварин.

Яна каже, що, які пережили війну, не діти. Особливо її зворушила історія шестирічної дівчинки, яка як доросла доглядала маленького братика і дуже раділа, коли волонтери дали їм багато памперсів. Іграшки її не цікавили, а очі були зовсім дорослими та розважливими. Героїня говорить про небезпеку роботи волонтерів. — Наші волонтери — герої, — говорить Яна. — Не менше за наших захисників. У нас дівчатка їдуть у гарячі цятки своїми машинами. Було й таке, що прилітало поряд. Але вони повернулися не наляканими, а мотивованими. Важливість їхньої роботи стала ще очевиднішою.

Команда Яни не кидає тварин — забирають усіх вихованців, скільки б їх не було. Якось вивезли людину з 17 кішками. Вивозили розплідник, вивезли мешканців Харківського зоопарку.

Після війни волонтер мріє побачити всіх, кого вони вивезли, ще раз. Одна пара, де дівчина вагітна, яку волонтери вивезли з Куп'янська, навіть попросила її хрестити дитину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *