20.01.2022

Для профі і любителів: у Дніпрі пройде Кубок України з силі хвата «The strongenst in grip»

Кубок України за силою хвата The strongenst in grip відбудеться в парку Зелений гай в цю суботу, 4 вересня. Крім профі, в змаганнях зможуть взяти участь любителі і навіть перехожі (для них вправи будуть простіше), повідомляє «Міськрада».

Цей вид спорту відомий як армліфтингу, він досить молодий на території України перший чемпіонат пройшов 9 років тому в Криму. А основне вогнище його розвитку в Дніпропетровській, Харківській і Кіровоградській областях, діляться представники Всеукраїнської федерації армліфтингу.

Чемпіонат буде проходити по 4-м основним видам вправ, які представлені на всіх міжнародних аренах. А ще будуть і супутні вправи, які теж розвивають силу хвата, таких 13. Всі бажаючі зможуть познайомитися з пристосуваннями, їх привозять з-за кордону, спробувати себе в цьому виді спорту. Спеціально будуть проведені конкурси для глядачів, звичайно, з подарунками, поділився віце-президент Всеукраїнської федерації армліфтингу Дмитро Грунський.

Участь візьмуть бажаючі з 5-ти областей України, серед них новачки і професійні спортсмени:

Вже подали понад 30 заявок на кубок, з них 15 дівчат. Серед подарунків медалі і призи від партнерів. До того ж, якщо дітям або дорослим сподобається армліфтингу, можна буде підійти до представників федерації поспілкуватися, задати питання та записатися на тренування, підкреслила президент Дніпропетровського обласного відділення Всеукраїнської федерації армліфтингу Анастасія Івченко.

Наша мета пропагувати дніпрянам здоровий спосіб життя, щоб вони проводили активне дозвілля. Місто надає для цього безліч можливостей, підсумував заступник директора КП Міська інфраструктура Дніпровського міської ради Дмитро Кондратьєв.

Реєстрація для спортсменів буде проходити з 12:30 до 14:00. А самі змагання розпочнуться о 14:30. Детальніше за посиланням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *