20.05.2022

Дмитро Комаров показав кадри із Сєвєродонецька (відео)

Армія рф його знищує- Дмитро Комаров показав жахливі руйнування в Сєвєродонецьку

і ведучий шоу «Світ Навиворіт» Дмитро Комаров побував у Сєвєродонецьку і показав кошмарні руйнування міста після мінометних обстрілів російських окупантів, що безперервно.

Він опублікував у Instagram відео, зроблене у Сєверодонецьку. У ролику можна побачити, як армія країни-агресора Росії знищує житлові будинки.

Телеведучий повідомив, що йому вдалося зняти коротке відео з вулиці Курчатова в паузі між обстрілами.

Не вірю своїм очам, як армія Росії його знищує. Мінометні обстріли безперервні. Росіяни не можуть пройти оборону ЗСУ, тому просто здалеку навалюють по житлових кварталах мінами та градами. Війна, де у ближньому бою вони безсилі. Війна на знищення життя здалеку. Арта валить туди, де немає жодних позицій лише вдома, школи, дитячі садки, лікарні. Їхня мета максимальна поразка простих людей. Паніки. Жертви. Якщо вони помітили машини та рух людей полетіли міни. Тут дуже важливий навичка швидко розпізнавати свист міни, що підлітає, і за секунду падати обличчям вниз, пише Комаров.

Журналіст додав, що разом із командою волонтерів привіз до Сєверодонецька гуманітарну допомогу, якої гостро потребують жителі міста.

>

Ми колоною привезли гуманітарку (їжу, ліки тощо). Очевидно, треба ще. Людей на вулицях практично немає, але вони є у підвалах. Волонтерам прохання: важлива питна вода. Людям доводиться навіть із калюж брати дощову. Їди ось нам привезли, а води нема, можна почути. Хоча місцева влада працює під обстрілами, за що окрема повага до всіх служб: комунальники під обстрілами відновлюють труби, водопроводи, дроти. Щоб місто жило. Повага до тих, хто не покинув Луганщину в найскладніший момент. І за те, що працюють, реально щомиті ризикують життям. Міна дурниця. Траєкторію уламків не передбачити. Волонтерами раджу в ідеалі привозити допомогу у похмуру чи дощову погоду. І обов'язково скоординувати свої дії самі знаєте, як і з ким. Без експромтів. Крапка крапка. Не наражайте на себе і людей, не заважайте військовим, повідомив він.

Комаров також закликав жителів Сєвєродонецька бути сильними і вірити в перемогу:

Сєвєродонецьк, тримайся, рідний. Любимо тебе. Так, таргани лізуть з усіх боків. Так, їх багато. Але вони залишаються тарганами боягузливими створіннями, які ховаються, якщо чують шурхіт або ввімкнути світло. І гадають, коли їх не бачать, нишком, коли їх багато. Потрібно просто запастися терпінням і витравити їх, додав він. =»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Раніше Дмитро Комаров показав руйнування під Києвом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *