20.05.2022

Дніпро та область зосередитися на переході до економіки воєнної години, укріпленні критичної інфраструктури

Дніпро та область зосередитися на переході до економіки воєнного часу, укріпленні критичної інфраструктури та протидії strong>

Ситуація в Дніпрі та області залишається контрольованою, водночас нині треба звернути максимальну увагу на укріплення об'єктів критичної інфраструктури та переходити до економіки воєнної години. Ці питання під час спільної zoom-конференції 13 березня обговорили голова ДніпроОДА, керівник ради оборони області Валентин Резніченко, голова Дніпропетровського облради, заступник голови ради оборони області Микола Лукашук, а також мер Дніпра Борис Філатов та керівник Криворізької ВЦА Олександр Вілкул. На онлайн-зустрічі також були присутні керівники міст та ОТГ Дніпропетровщини.

Серед важливих тем також йшлося про забезпеченість міст ліками, паливом, необхідними товарами, готовність продовжувати соціальні виплати, розпочинати посівну і розміщувати у собі переселенців. За словами Миколи Лукашука, у містах області вирішили питання щодо наявності солі, також є запаси продуктів.

Водночас керівники міста та області зауважують, що нині у Дніпрі залишається дуже багато людей похилого віку, які евакуюються з гарячих точок і просто не в змозі їхати далі. Борис Філатов зазначив, що за досвідом його коллег-мерів з інших міст України, наразі треба приділити максимальну увагу укріпленню критичної інфраструктури, щоб вона не була уразлива у разі повторення вражеських обстрілів.

Підприємців закликають відкривати свої магазини, ресторани та кафе пропонуючи працівникам гнучкі графіки. Це дозволить перейти на економіку воєнної години.

Комунальні підприємства, транспорт, медицина працюють стабільно. Військово-цивільна адміністрація цілодобово мониторить як гуманітарну, так і безпекову ситуацію в регіоні. Проте ворог чинить також інформаційний тиск через особисті повідомлення та фейкові телеграм-каналі. Тому і громадяни, і влади на місцях мають бути пильні та не вестись на провокації окупантів.

Нагадаємо, «Про війну. Ми переможемо. Слава Україні!» Зеленський звернувся до українців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *