22.01.2022

Дніпро є Яскрава взірцем мультікультурності — депутат облради від «Пропозиції» Павло Хазан

Депутат Дніпропетровської обласної ради від партии Пропозиція, відомій український навчань, майор Збройних сил України Павло Хазан взявши участь в онлайн -діскусії на тему за паспортом чи за походження, якові організував ПРОпозіціонері Клуб.

Важлівім Надбання України є ті, что Кожний народ на ее территории может вільно розвіватіся та зберігаті свои традиції, Які поволі стають невідємною Частина всієї української культури, заявивши пропозіціонер. І назіваті національні меншини діаспорою не доводити. Аджея євреї и вірмені, німці и азербайджанці, татари и греки всі смороду почуваються складових українського народу.

Дніпро в цьом плане є взірцем НЕ только для України, а й для Європи. Бо у нас всі народності існують у повній Співдружності. Смороду разом відзначаються свята, шанується героїв України, спільно вірішують проблеми.

например, коли я БУВ на передовій, у нас всегда звучала музика різніх народів и вона всех нас надихана и продолжает надіхаті. Окрім того, всі ми маємо в своєму родоводі много різніх коренів, а наші предки говорили різнімі мовами. Например, я маю єврейське походження. Водночас моя бабуся, яка НЕ ​​мала жодної краплі української крови, булу професором української літератури, рассказал Павло Хазан.

Депутат такоже підкреслів, что розвиток мультікультурності Ключовий принцип гуманітарного Напрямки діяльності партии Пропозиція. Водночас, если розглядаті его на міждержавному Рівні, слід буті Вкрай Обережним. Аджея дипломатія це дуже тонка справа. І между національністю та громадянство слід шукати баланс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *