22.01.2022

Дніпропетровська область за 1 день з жовтої зони перейшла в помаранчеву

Коронавірус все впевненіше заявляє про себе в Дніпропетровській області. Буквально з сьогоднішнього дня, 23 вересня, наш регіон перейшов в «жовту» зону, як у другій половині дня на офіційному сайті Дніпропетровської облради з'явилася інформація про те, що Дніпропетровщина вже в помаранчевій зоні, повідомляє Міськрада.

Всього за 1 день наша область перестрибнула з жовтої зони карантину в помаранчеву. Таке рішення було прийнято 23 вересня під час засідання комісії з питань ТБЧС. Нижче ви можете ознайомитися з офіційними документами.

Рішення пов'язане з ростом хворих на коронавірус

Як сказано в повідомленні, важливе рішення прийнято через зростання кількості хворих на коронавірус в містах та районах нашого регіону.
Згідно зі статистикою, тільки на протягом останньої доби отримали зведення про 456 нових хворих. Найбільше заражених ковідом налічується в містах — Дніпро, Кривий Ріг та Кам'янське.

Крім того, в Дніпропетровській області зростає кількість госпіталізацій. Тільки вдумайтеся в цифри! Кількість госпіталізацій не повинно перевищувати 50%, зараз він становить 63,5%.

Від кожного з нас залежить, як будемо жити далі

Від того, що чекає найближчим часом, залежить від кожного з нас — будь то житель обласного центру або іншого населеного пункту. Важливо пам'ятати і дотримуватися правил карантину.

Що потрібно робити?

Обов'язково в людних місцях носити маски, не забувати користуватися антисептиками і дотримуватися дистанції в громадських місцях.

що значить «помаранчева» зона

В помаранчевої зоні застосовуються обмеження жовтого рівня. Втім додаткові обмеження на свій розсуд може вводити місцеві влади.

Також в помаранчеву зону потрапили Київ, Донецька, Київська, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *