24.05.2022

Дніпровська міська рада виграла 230 справ у суді: подробиці

Минулого року та на початку 2022-го працівники департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради підготували заяв та 7 заяв у порядку окремого провадження, 156 апеляційних та 104 касаційні скарги. Також за цей період було виграно 230 справ, де судові рішення були винесені на користь міськради. повідомив директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Артем Павлов.
Департамент постійно веде роботу щодо повернення у комунальну власність земельних ділянок, які є об'єктами кримінального провадження, оскільки вибули з комунальної власності через шахрайство: перереєстрація форми власності на приватну на підставі підроблених документів. Торік у комунальну власність було повернуто земельну ділянку площею 1,28 га на вул. Набережна Перемоги, 130г. Також постійно ведеться робота, спрямована на стягнення коштів за використання земельних ділянок без документів, що встановлюють право. У 2021 році сума стягнутих у судовому порядку збитків за використання земельних ділянок без достатньої правової підстави склала 2,1 млн грн, а за договорами добровільного відшкодування таких збитків до місцевого бюджету надійшло 1,1 млн грн, зазначив Артем Павлов.

< Зокрема, у 2021 році завдяки роботі департаменту правового забезпечення Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов Дніпровської міськради щодо передачі з державної до комунальної власності гуртожитку по вул. Кобзарській, 1а.

У той же час, у ході розгляду справи у Господарському суді м. Києва, за сприяння Дніпровської міськради, власник колишнього гуртожитку за пров. Добровольців, 10 у Дніпрі добровільно передав у власність мешканців гуртожитку 62 житлові приміщення, додав Артем Павлов.

Повний звіт департаменту правового забезпечення можна переглянути за посиланням на офіційній сторінці Дніпровської міської ради у Facebook:

https://www.facebook.com/dneprorada/videos/289603653052329.

Раніше ми писали, що у Дніпрі понад 90 машин спецтехніки ліквідують наслідки негоди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *