25.01.2022

Дніпру повернули частину землі на Набережній Перемоги, яку 1,5 роки тому незаконно оформили на фізособу (ФОТО)

Сьогодні, 30 листопада, у власність Дніпра повернули земельну ділянку на Набережній Перемоги, 13 Півтора роки тому цю територію незаконно оформили на фізичну особу, повідомляє Міськрада, посилаючись на ексклюзив Дніпра Оперативного.

Як повідомив головний спеціаліст управління нормативно-правової роботи департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ігор Ярличенко, 30 листопада відбулася фактична передача права власності на земельну ділянку, що на вулиці Набережній Перемоги, 130-Г. Фізособа, яка незаконно оволоділа ділянкою у 2019 році, повернула землю у володіння громади Дніпра. За словами Ярличенка, відбувається фактична передача земельної ділянки у власність громади міста Дніпро, яка була повернута рішенням суду.

Фахівець зазначив, що раніше тут була стоянка для автомобілів, на яку оформили дозвіл за підробленими документами. Дніпровська міська рада разом із прокуратурою підготували заяву до суду. Рішенням Жовтневого районного суду було повернено зазначену земельну частину у право власності місту, також було скасовано право власності за попереднім незаконним власником. чекаючи втручання з боку судових виконавців. виконавчої служби у Дніпрі Дмитра Тичинського, ця ділянка вже звільнена. Іншими словами, це фактичне виконання рішення Жовтневого районного суду міста Дніпро, і повернене громаді міста. >

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині пішла з життя Велика Людина, яку знала все місто

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *