24.05.2022

Дніпряни дали притулок близько 80 пухнастих переселенців з інших областей, — Михайло Лисенко

У Дніпро евакуювали тварин із Сумської, Київської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на інтерв'ю заступника мера Дніпра Михайла Лисенка 11 каналу.

— На моє захоплення, величезна кількість дніпрян відгукнулися і забрали до себе додому близько 80 тварин, — повідомив заступник мера. — Це знижує навантаження на наше комунальне підприємство «Зооконтроль».

За словами Лисенка, в окремі дні на підприємстві було близько 400 тварин. При цьому близько 30 відсотків хвостатих було поранено через обстріл. У КП «Зооконтроль» їм надають максимальну медичну допомогу.

Михайло Лисенко подякував мешканцям, які допомагають комунальному підприємству дбати про тварин — приносять корм. Адже за день КП витрачає 250-300 кг корму. Наразі, завдяки меценатам із Дніпра, всієї України та закордонним, тварини забезпечені кормом мінімум на 3 тижні.

У КП тварин не лише годують та лікують, а й вакцинують. Є на базі притулку КП і ті кішки та собаки, чиї власники тимчасово виїхали за кордон. За словами заступника мера, їхніх вихованців нікому не віддають і після повернення господарів повернуть додому. Гроші, звичайно, не братимуть за це.

Забирають же дніпряни лише неідентифікованих тварин, евакуйованих з-під обстрілів. При цьому обов'язково пишуть розписку про те, що якщо господар собаки або кота знайдеться, вони зобов'язуються повернути тварину.

У КП заявляють: готові прийняти ще близько 400 тварин на свою опіку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *