17.01.2022

Дніпряни поділилися враженнями про новий стадіон у лівобережній школі (ФОТО)

Формування якісного освітнього простору залишається пріоритетом для Дніпра. Цю роботу місто виконує з огляду на всі побажання і педагогів, і батьків. Основна вимога щодо оновлення шкільних будівель та їх територій – це комфорт дітей та вчителів, повідомляє Міськрада.

На стадіоні школи № 147 облаштували велике функціональне футбольне поле. Це стало продовженням міської програми з благоустрою насамперед шкіл-тисячників.

Батьки школярів і місцеві жителі в один голос кажуть: оновлена ​​територія не йде ні в яке порівняння що було раніше. Найгірший спогад бур'яни.

За словами Вікторії Юшко, раніше тут було поле, де росли різні колючки. Коли бігали стадіоном, то всі були в цих колючках. Зараз – зовсім інша справа. Любо-дорого дивитись. Задоволені і мами, і діти.

Раніше жінка навчалася у 147-й школі, а зараз вона забирає із занять доньку Алісу, яка ходить перший клас.

Дівчинка поділилася враженнями, каже, що поле їй дуже подобається. Тут із задоволенням можна бігати, стрибати, грати у м'яч. Навіть можна валятися-кататися на цьому полі.

На новому стадіоні є поле зі штучним покриттям. Багато хто також подобається, що з'явилося освітлення та гарні бігові доріжки.

Як розповів директор школи № 147, зараз у них прекрасний стадіон, який побудований практично з нуля. Все естетично, безпечно та відповідає всім вимогам для звичайних занять. На базі нашого навчального закладу працюють дві спортивні школи, де є футбольні секції. Діти охоче проводять тут змагання та просто гуляють.

Крім того, раніше у школі встановили індивідуальний тепловий пункт. Наразі навколо навчального закладу з'явилася й нова огорожа. На його необхідність вказували і батьки, і вчителі. задоволені діти, вчителі та батьки. Я ж хочу особисто переконатися як виконані роботи, у тому, що вони мають завершену внутрішню логіку.

Зокрема щодо системи безпеки проблема вандалізму нікуди не зникає. Міська влада робить багато хороших і правильних речей. Але відбувається так, що несвідомі громадяни це ламають або розкрадають, прокоментував міський голова Дніпра Борис Філатов під час візиту 7 грудня.

Міський голова також заявив: він уже дав розпорядження на території встановити систему відеоспостереження.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лікарі та пацієнти задоволені оновленням амбулаторій у Дніпрі Також ми повідомляли про те, що у Дніпрі знайшли 47-річну безвісти зниклу жінку, яка була у розшуку з червня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *