20.01.2022

До повноважень розпоряджатіся землею громадам слід Додати функцію контролю — Дніпровський пропозіціонер Антон Андрієнко

Депутат Дніпровської міської ради Антон Андрієнко вислови пропозіцію относительно создания на місцевому Рівні спеціального органу, Який бі здійснював контроль за РІНКОМ землі. Про це ВІН заявивши во время черговий Засідання ПРОпозіціонері Клубу, присвячений АНАЛІЗУ старту обігу земель сільгосппрізначення.

поправоч, что Дніпро НЕ є аграрним містом, Місцева влада Неодноразово зіштовхувалась з проблемами кадастру, рассказал пропозіціонер. Звернення з Проханов навести лад в Цій Галузі на адресу Президента України Місяць и з вуст міського голови Бориса Філатова, зауважів депутат.

Саме тому моя пропозиція Полягає в тому, что контролюючі органи за РІНКОМ землі ма ють буті на місцях. Тому що люди, Які сидять в Києві, чи не могут точно знати, что відбувається в регіонах. І самє того ЦІ органи ма ють буті самє на Рівні територіальних громад. У порівняння можна привести тезу з передвіборчої програми партии Пропозиція, Якою Ми пропонуємо екологічний контроль и екологічний збір Передат на Муніципальний рівень. Бо, например, дозволи на Викиди в Повітря видають в столице, а діхають ЦІМ люди в територіальних громадах. Це така ж проблема, яка має вірішуватіся самє на місцях, Додав Антон Андрієнко.

В телеграм-каналі ПРОпозіціонері Клубу такоже Було проведене опитування на тему Чи винен існуваті окремий орган на місцевому Рівні, Який бі здійснював контроль за РІНКОМ землі ?. 55% респондентів підтрімалі таку ідею. Ще 16% вважають, что подібний орган має буті створ на загальнодержавних Рівні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *