29.05.2022

Доплясалась під дудку? У Дніпрі скандальну суддю Наталію Деркач викликають до суду

Скандально відому главу Дніпропетровського обласного апеляційного суду Наталію Деркач викликають на допит до Офісу Генерального прокурора. А говорити буде про що! Наталя Деркач — одна з найбільш корумпованих і найбагатших суддів Дніпра, навколо якої завжди не встигають вщухати конфлікти і скандали. За словами адвоката дочки пані Деркач, їй можуть вручити підозра про вчинення злочину і відправити в суд для обрання запобіжного заходу, наприклад арешту, повідомляє Міськрада з посиланням на Головне.

Як відомо, недавно Наталя Деркач виявилася в центрі серйозного скандалу. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в 2012 році чорний забудовник з Дніпра Олександр Каснер подарував доньці судді Марині Черниш квартиру в будинку на вулиці Ливарній, 2 прямо біля набережної Дніпра. Ця забудова братів Каснера — одна з найвідоміших в Дніпрі.

Не дивно, що після такого щедрого подарунка, Апеляційний суд на чолі з Наталією Деркач із завидною постійністю виносить рішення на користь братів Каснера. Як мінімум 4 рази суддя приймала рішення на користь забудовників, які подарували її дочки квартиру.


З чорними забудовниками, які спотворили місто незаконними багатоповерхівками, активно борються в судах різних рівнів міська влада Дніпра. Головні претензії використання міської землі для будівництва висоток без правовстановлюючих документів, через що бюджет Дніпра втрачає серйозні надходження.
Раніше в Офісі Генерального прокурора допитали саму власницю подарунка Марину Черниш, дочку голови Дніпропетровського апеляційного суду Наталії Деркач, також в її квартирі був проведений обшук, повідомив її адвокат. Прокурори вже пред'явили пані Черниш підозра в скоєнні злочину отриманні хабара разом з іншими особами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *