17.01.2022

DOROFEEVA, групи «DAGAMBA» і «беz обмеження»: як відсвяткували День міста на головній сцені Дніпра (ФОТО)

11 вересня Дніпро відзначає День міста. Цього року святкування повернулося до більш звичного формату: традиційним виступів хедлайнерів на Фестивальному причалі.

Тут, на головній сцені, музична програма почалася виступом DJ Tapolsky. Привітати дніпрян з Днем міста приїхала і відома українська співачка DOROFEEVA.

З днем ​​народження, Дніпро! Дуже приємно, як ви нас сьогодні зустрічаєте! Зі святом, дніпряни сказала співачка під час виступу.

Були на святкуванні і гості з інших міст.

Приїхала на свято в Дніпро з Кам'янського разом з друзями: ми два автобуса заповнили! Ми щорічно приїжджаємо на День міста до вас. Давно слухаю DOROFEEVA, дуже рада, що сьогодні змогла почути її вживу. Взагалі в Дніпрі сьогодні багато цікавих заходів. Клас! поділилася враженнями від концерту в Фестивальному причалі пані Юлія.

У той же час в акваторії Дніпра в районі Фестивального причалу відбулося водне шоу (регата). У ньому взяли участь більше сотні дніпровських веслярів. Також для глядачів підготували видовищне шоу на сап-бордах.

Далі запалював на головній сцені хедлайнер європейських фестивалів, лауреат премії Греммі група DAGAMBA (Латвія).

Щороку підготовка до Дня міста в Дніпрі на дуже високому рівні. Цей рік не став винятком. Дуже подобається концерт, така крута енергетика і виконавці! каже дніпрянин Олег.

Разом з Олегом на Фестивальний причал прийшла пані Марія:

Ми побачили, що тут буде виступати DOROFEEVA. Прийшли на Фестивальний причал і вирішили послухати і інші групи. Дуже крутий концерт!.

Наступним на сцену вийшла група беz обмеження лідер рок-культури в Україні. Завершить концертну програму на Фестивальному причалі відомий діджей з Франції Joachim Garraud, який вже втретє відвідує Дніпро. На цей раз він підготував феєричне шоу спеціально до Дня міста.

Свято на набережній закінчиться грандіозним шоу вогню, світла і лазерів, а також буде найбільша постіндустріальна світло-лазерна арт-інсталяція Dnipro Light Flowers, в якій на цього разу будуть задейстовани вже п'ять труб. Шоу почнеться о 22:15.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *