13.06.2021

Дружина мера ДнІпра Філатова влаштувала фотосесію з африканськими прикрасами

Дружина міського голови Дніпра Бориса Філатова показала в Instagram, як виглядають прикраси, які носять жінки в Кенії, передає Depo.Дніпро.

«Ось такі ось багаторядні бісерні прикраси є відмінною приналежністю культури племені масаїв, що живе на півдні Кенії і на півночі Танзанії. А також близькоспорідненого йому племені самбуру. Бісероплетіння здавна є виключно жіночим заняттям. Однак, носять прикраси як жінки, так і чоловіки», – написала Марина Філатова.

За її словами, раніше такі прикраси виготовлялися з місцевої сировини: білий – глина, черепашки, кістка або слонова кістка. Чорний і синій – залізо, деревне вугілля, насіння або роги. Червоний – деревина, гарбуз, мідь, латунь, насіння або кістка.

Вона також зазначила, що кольє-диски виготовляються шляхом нанизування намистин на тонкий металеву дріт. Що робить їх вельми важкими. Застібок такі диски не мають. Шви зшиваються грубими нитками, промасленими тваринним жиром для міцності.

Слід зазначити, що Марина Філатова перебувала в Кенії, де, зокрема, влаштувала незвичайну фотосесію у готелі. Вона виклала фото з жирафами, які завітали до готелю.  Жінка розповіла, що жирафи різних видів часто приходять до готелю, щоб поспілкуватися з туристами та із задоволенням ласують усім, чим їх пригощають. На одній із світлин Філатова показала, як жираф просунув голову у вікно і склав їй компанію за сніданком.

 

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от Maryna Filatova (@maryna.filatova)

Нагадаємо, як Марина Філатова підкоряла Місячні гори у Африці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *