22.01.2022

Два алабая кілька років тримають в страху селище: під Дніпром люди бояться за дітей і домашніх улюбленців

У Дніпропетровській області мало не щодня з'являється інформація про те, що з вини бродячої собаки постраждали дорослі, діти або тварини. Про таку проблему повідомили жителі Кам'яного Кар'єра Нікопольського району. Агресивні пси — два алабая розірвали домашню улюбленицю — собаку породи цверкшнауцер. Про це кореспондент Міськради дізнався з повідомлення Наталії Романескул.

Жінка емоційно написала про свою трагедію і закликає громадськість допомогти їй і повідомити ім'я або координати господарів собак, які розірвали її улюбленицю.

За словами Наталії, ці два пса породи алабай — дуже агресивні, вони самостійно гуляють на вулиці Кам'яному Кар'єрі. На них немає ні повідка, ні намордника. Громадськість знає про нещасні випадки і про те, які були наслідки через цих собак.

Моїй собаки більше немає! Мого цверкшнауцер загризли 2 алабая (вовкодави), які самостійно гуляють без повідка і намордника центральними вулицями селища Кам'яний Кар'єр вже кілька років. Постраждалих багато! написала Наталя, опублікувавши фото загиблого улюбленця.

Наталія просить допомогти їй. Жінки закликає жителів селища, чиї діти або улюблені вихованці постраждали від іклів алабаїв, розповісти їй, написати в вайбер (0994407420). Вона буде дуже вдячна, якщо в повідомленні ви вкажіть дату інциденту, обставини, фото жертви нападу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *