22.01.2022

Філатов: «Рішення тарифного питання доводить, що навіть складні проблеми країни можна подолати спільними зусиллями»

Меморандум між Палатою місцевої влади та Офісом Президента, а також урядом і НАК Нафтогаз був підписаний сьогодні, 30 вересня, під час засідання Конгресу при Президентові України, в тому числі мером Дніпра Борисом Філатовим і керівниками інших українських міст. Документ передбачає, що в прийдешньому опалювальному сезоні тарифи для населення підвищувати не будуть.

Коментуючи прийняття такого рішення, Борис Філатов назвав підготовку до нього безцінним досвідом. Він зазначив, що цьому передували важкі переговори, повідомляє «Міськрада».

Усім учасникам переговорів вдалося зробити практично неможливе. Наш сьогоднішній досвід в рамках Конгресу повинен стати тепер правилом, а не винятком. Тому що у нас одна країна і нам нема чого ділити «, сказав мер Дніпра під час виступу на конгресі.

Він зазначив, що зараз цей майданчик для переговорів працює і, незважаючи на побоювання скептиків, дає результати.

За словами Філатова, рішення тарифного питання стало доказом того, що навіть складні проблеми в країні можна подолати спільними зусиллями:

Місцеве самоврядування нарешті побачило надійного партнера в центральної влади. А та, в свою чергу , нарешті зрозуміла значення і вагу місцевого самоврядування. Я хотів би сказати особливі слова подяки Президенту України Володимиру Зеленському за те, що справедливо і об'єктивно слухав обидві сторони, модерував дискусію, аргументував, переконував і навіть заспокоював присутніх, коли кипіли пристрасті.

Як зазначив, у свою чергу президент України Володимир Зеленський, зараз немає змагань між центральною і місцевою владою.

Головне, що до опалювального сезону до цього фінішу ми приходимо разом. І важливо, що від цього наші громадяни тільки переможуть «, підкреслив глава держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *