24.05.2022

Геннадій Корбан: «Ворог або боїться, або не хоче йти до Дніпра» (ВІДЕО)

Дніпропетровщина залишається у цілком стабільному стані. Ворожі війська не перетинали кордони області, а будь-які спроби зробити це було зупинено ЗСУ та силами тероборони. Є достатні запаси товарів та ліків. Поліція, ДСНС, Нацгвардія також тримають посади, повідомляє Міськрада.

Керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан переконаний: задум супротивника простий ворог чи боїться, чи не хоче йти у Дніпро та Запоріжжя:

>

Загалом вони намагаються йти лівобережжям, щоб замкнути фронт у Донецькій області і таким чином обмежити пересування основних бойових сил наших військ, що тримають східний фронт. Там знаходяться найбоєздатніші війська.

Про це він заявив у своєму коментарі 3 березня. Він також зазначив, що наразі ворожі сили воюють у районі Харкова, Києва з півночі, також російські колони заходять у Запорізьку та Херсонську область.

З новин ми знаємо, що Херсон та Мелітополь перебувають у тимчасовій, моє переконання, окупації. Адже найближчим часом удари цих колон мають бути відбиті.

В той же час, за словами Геннадія Корбана, рухаючись з боку окупованого раніше Криму, російські загарбники прагнуть зімкнутися із самопроголошеним Придністров'ям та фактично оточити Одесу.

>

Тому їхні спроби зайти до Дніпропетровської області в районі Нового Бугу та Опостолового було зупинено. Поки що вони відійшли. Як ми бачимо за їхніми задумами, вони більше не намагаються зайти сюди.

Говорячи про подальший розвиток подій, Геннадій Корбан наголосив, що область впевнена у своїх силах, тому городянам слід зберігати спокій і продовжувати дотримуватися комендантського годинника з 20-ти. :00 до 06:00.

Резерви, що формуються в Дніпропетровській області та інших областях, що не перебувають під окупацією, прямують на фронт, поповнюючи регулярні частини та тероборону.

Керівник Центру тероборони Дніпра також повідомив, що голова обласної ради Дніпропетровської області провів велику нараду з громадами, щоб налагодити взаємодію з теробороною у всіх районах та керівниками громад та райадміністрацій.

Всі співпрацюють. В області є унікальна та злагоджена робота. Я можу цим пишатися. В інших областях ситуація менш керована, тому іноді доводиться консультувати колег звідти про взаємодію з профільними службами. А ворог буде розбитий, і перемога обов'язково буде за нами, підсумував Геннадій Корбан.

embed/94treg7UiRA» width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Нагадаємо, раніше ми писали Війна з Росією: чим закінчився другий тур переговорів. Ми також повідомляли Ще один спокійний день: голова ДніпроОДА про те, що проникнення окупантів не зафіксовано

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *