22.01.2022

Героїчно загинув: на Дніпропетровщині з почестями похований Олексій Стрижак (Фото)

У Дніпропетровській області провели в останню путь бійця, загиблого в зоні ООС. 38-річний Олексій Стрижак — був десантником-медиком Першої роти першого батальйону 25 окремої Січеславською повітряно-десантної бригади. Олексій загинув в результаті смертельних осколкових поранень в Донецькій області 30 вересня під час обстрілу артилерією російських військ. Обстріл стався в районі села Кам'янка Ясинуватського району Донецької області. Тіло загиблого воїна доставили додому. 2 жовтня, на рідній землі, в місті Зеленодольськ з почестями поховали загиблого Героя. Олексій буквально трохи не дожив до свого 39-річчя, повідомляє Міськрада.

Олексій Стрижак 1982 року народження (позивний Браконьєр) був уродженцем Кривого Рогу, молодшим сержантом, бойовим медиком 1-ї роти 1- го батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади.

У той день, коли загинув Олексій, на фронті було дуже неспокійно. Всю ніч до ранку тремтіли будинки місцевих жителів, працювало знаряддя різного калібру.

Попрощатися з Олексієм Стрижаком в Зеленодольську прийшло багато людей, земляків, друзів. Церемонія прощання відбулася на головній площі Зеленодольська 2 жовтня — біля ДК «Ювілейний».

Спасибі, Олексій за мирне небо! Співчуття рідним і близьким загиблого Героя, — висловлюють друзі, земляки рідним і близьким загиблого.

В рідному Зеленодольську місцева влада висловили співчуття рідним Олексія:

< img src = "/wp-content/uploads/2021/10/a7c8a99962795a079fca17cb7e118a0b.jpg" />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *