25.05.2022

Герой дня: 17-річний Олександр врятував пасажирів маршрутки та водія, якому за кермом стало погано

17-річний пасажир Олександр Оганьян сьогодні врятував пасажирів, які їхали в маршрут. Тому з упевненістю можна сказати, що у них сьогодні другий день народження. Страшно подумати, що могло б статися, якби не цей винахідливий і відважний хлопець, повідомляє Міськрада з посиланням на посаду Тетяни Лупової. Як виявилося, водієві маршрутки No 11 стало погано за кермом, він втратив керування. Машина на швидкості мчала назустріч. У цій ситуації миттєво відреагував Саша.

У той час, поки перелякані люди кричали, що треба терміново зупинити автобус, Саша підбіг до сидіння водія, вирулив на свою смугу і зупинив машину. Завдяки цьому не трапилася аварія і всі залишилися живими.

Затем Олександр викликав поліцію та швидку. Але до її приїзду разом із кількома пасажирами він відкачував водія.

За словами 17-річного хлопця, водія сильно трясло. Щоб полегшити йому страждання, йому притримували щелепу та голову.
Як виявилося, 17-річний Олександр зараз ходить на курси з водіння, а тренінги з надання допомоги відвідував на базі мелітопольської організації Пласту, куди ходить другий рік.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі медики борються за життя немовляти з коронавірусом, якому 10 днів від народження. Також ми повідомляли, що на Дніпропетровщині пішла з життя легендарний лікар-кардіолог вищої категорії Тамара Олександрівна Новодранова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *