17.01.2022

Головред видання «Обличчя» Олена Гарагуц визнала свою провину та вибачилася перед журналісткою телеканалу ДніпроTV

У Дніпрі на судовому засіданні головного редактора видання «Обличчя» Олена Гарагуц принесла публіч. Про це передає Міськрада з посиланням на ексклюзив «Дніпра Оперативного» та коментар журналістки Яни Богославської.

Нагадаємо, інцидент трапився у березні цього року в Амур-Нижньодніпровському районному суді. Тут проходило слухання за позовом Дніпровської міськради щодо захисту ділової репутації до народного депутата України Максима Бужанського, а також до видання «Обличчя».

Під час одного із засідань головний редактор «Облич» Олена Гарагуц несподівано накинулася з кулаками на журналістку телеканалу ДніпроTV Яну Богославську. Як виявилося, Олену Гарагуц «розлютив» питання про можливі комерційні взаємини з нардепом Бужанським, чиї голослівні звинувачення підконтрольний їй сайт опублікував, навіть не поцікавившись думкою другої сторони конфлікту. Після нападу на журналістку ДніпроTV Гарагуц втекла із будівлі суду. За цим фактом поліцією було відкрито кримінальне провадження.

На засіданні суду, яке проходило сьогодні, 29 листопада, головний редактор «Облич» Олена Гарагуц повністю визнала свою провину за напад на журналістку Яну Богославську. Гарагуц принесла їй свої вибачення, у тому числі через свого адвоката.

Ще на минулому засіданні сторона відповідача намагалася «загладити» конфлікт, запропонувавши постраждалій стороні забрати заяву і лише після цього вибачитися. Але позивач не пішов на це, тому на засіданні, яке відбулося в понеділок 29 листопада, сторона відповідача змушена була вибачитися за напад.

Важливо також зазначити, що сторона відповідача під час розгляду справи намагалася всіляко подати напад на журналістку, як конфлікт між двома журналістами, що раптово виник. І подавали, як те, що кожен із них захищав свої інтереси. Такі заяви були клопотаннями.

Ще було оголошено про те, що двоє журналістів зіткнулися і кожен захищав свої інтереси. Тут я не згодна — вибачте, захищати свої інтереси потрібно не руками, а словом, тим більше, коли йдеться про журналістику. ) було сказано про те, що я в стані якогось наркотичного сп'яніння незаконно проникла до суду, і оператора там назвали «подільником» — про це ніхто не сказав у результаті жодного слова… Вибачення прозвучали тільки за сам факт нападу та побиття, але вони справді прозвучали, — повідомила Яна Богославська.

Крім того, кореспондент ДніпроTV Яна Богославська заявила: скоро вона опублікує рішення суду, де буде сказано про те, що Гарагуц скоїла напад, повністю визнала свою провину і вибачилася. .

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі біля шкіл на Березанівці встановили «лежачі поліцейські»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *