29.05.2022

Грає під дудку братів Каснера? У центрі Дніпра третій день протестують проти голови Апеляційного суду

У Дніпрі вже який день увага громадськості як і раніше залучає особистість скандальної судді Наталії Деркач. Третій день в центрі Дніпра під будівлею Апеляційного суду не припиняються мітинги проти голови суду Наталії Деркач. На думку активістів громадських об'єднань, Деркач корумпована і підіграє державі-агресору, повідомляє Міськрада з посиланням на 49000.

Нагадаємо, особистість Наталії Деркач тісно переплітається з діяльністю скандальних забудовників братів Каснера. Інакше за що б вони подарували дочки судді двокімнатну квартиру в центрі будинку в новобудові по вулиці Ливарній, 2. Ця забудова братів Каснера — одна з найвідоміших в Дніпрі.

Нагадаємо, свого часу Каснера отримали дозволу не на будівництво, а на реконструкції будівель за цією адресою, але в швидкості швидко їх знесли. Це відпрацьована схема, по якій багато років продовжують працювати Олександр і Василь Каснера.

З недбайливими забудовниками роками судяться і комунальні підприємства, і міська рада. Висотки, які зводять Каснера без дозвільних документів, як мінімум можуть бути небезпечні. Але, на жаль, суди часто стають на бік беззаконня.

Чому люди в мантіях ухвалюють такі рішення?

Сплив такий факт з біографії Наталії Деркач. Виявляється вона на співбесіді під час кваліфікаційного оцінювання суддів не з першого разу, але все ж згадала, що живе саме в цій скандальній багатоповерхівці, побудованої Каснера.

За версією Наталії Деркач, цю квартиру доньці подарував її батько. Правда, сама її дочка Марина Черниш описує досить дивну схему придбання права власності на ці квадратні метри. З цього просто зробити висновок, що Каснера саме подарували житло!

Суд регулярно видавав рішення на користь скандальних забудовників

Суд під керівництвом Наталії Деркач регулярно видавав рішення на користь скандальних забудовників, дозволяючи їм узаконювати самобуди і уникати сплати податків. У 2020 році, коли мерія Дніпра подала в суд на Каснера з вимогою визнати договір пайової участі в роботі на Ливарній, саме Деркач загорнула апеляцію міськради.

Крім того, Наталія Деркач також зобов'язала міськрада Дніпра укласти договір оренди з Олександром і Василем Каснера на земельну ділянку на вулиці Володимира Великого, 13Б. Нагадаємо, за цією адресою в Дніпрі знаходиться сумнозвісна в Дніпрі каракатиця.

Все та ж суддя Деркач відхилила позов про вимогу з забудовників заборгованості по оренді земельної ділянки на Ярослава Мудрого, 51. В результаті такого рішення міська скарбниця втратила понад 270 тисяч гривень. І це далеко не все!

Всього Наталя Деркач прийняла 4 рішення, які були на користь братів Каснера. Всі вони стосувалися їх незаконних будівництв. Як бачите все шито білими нитками і зрозуміло, як двічі два — чому такі щедрі подарунки судді Наталії Деркач робили брати Каснера. Мотивація глави Апеляційного суду цілком зрозуміла!

Що ще цікавіше, суддя Деркач у своїй декларації забула про свого чоловіка Олександра Черниші, з яким проживає понад 20 років. І на якого оформлені десятки житлових квартир і комерційних приміщень. У тому числі і цей будинок в елітному передмісті Дніпра, в хвойному лісі.

Крім того, в Верховному суді були скасовані частина рішень Деркач на користь скандальних забудовників.
Вища судова інстанція визнала, що прийняті раніше на користь Каснера рішення районного та Апеляційного суду під керівництвом Наталії Деркач були незаконними. І все ж Верховний Суд сказав своє слово. Чому досі мовчать компетентні органи, а Наталя Деркач продовжує провертати корупційні схеми, граючи під дудку братів Каснера?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *